Květa Pacovská
(1928-2023)
Kohouti s červenými lžícemi
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:02
litografie , 1978 , 46,7 x 63 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Malovaná abeceda pro tebe
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:04
litografie , 59,5 x 48 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Plakát k výstavě. Galerie Karolina Praha 1979
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:06
litografie , 1979, 55,5 x 37,5 cm, sign DU Pacovská Květa 79, rám, č. 14/25 , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Jablko
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:08
litografie , 54 x 44 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Tragedie jednoho knoflíku
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:10
litografie , 53,9 x 43,7 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Oeuvres pour fortes
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:12
litografie , 54 x 43 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nosorožec
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:14
litografie , 1981, 42,5 x 37,2 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Ano
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:16
litografie , 48,2 x 37,2 cm, sign DU Pacovská Květa , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Majestic
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:18
litografie , 1981, 48,5 x 31 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Holubice a lev
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:20
litografie , 56,5 x 41,5 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Kohout
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:22
litografie , 1979, 41 x 37 cm, sign DU PacovskáKvěta79, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Panáček
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:24
litografie , 1981, 48 x 37 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Zbyněk Kočí
Kam jdeš, troubo!
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:30
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Specialita
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:31
akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Tanec
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:32
tisk, 1975, 12,6 x 14,8 cm, sig. LN Zbyněk K. 15.12.75, výstřižek z novin, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text (tisk): …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej kůň…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zbyněk Kočí
Kapající kohoutek
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:33
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Dostal jsem pětku, mami,…spravil jsem S. učitelce kapající kohoutek…, ohnuté rohy, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Do kopce
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Úplně beze slov
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:35
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Anděl
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:36
tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, zašpíněný papír, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Výstražné trojúhelníky
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:37
tuš, papír, 1975, 19 x 30 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: POUZE DNES: Zpětná zrcátka, Výstražné trojúhelníky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Překvapení pod stromeček
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:38
tuš, papír, 1973, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Něco exklluzivního co máš jen pod pultem,…má to být pro tebe překvapení,…pod stromeček…, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Bacha na ženský
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:39
tuš, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Panu Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: Žensky rafinované klamání tělem, přehunté, natržený roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Promiň miláčku
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:40
tuš, papír, 26 x 22,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …promiň miláčku, …ale má žena mě tak miluje, že i když je mi nevěrná, tak zásadně jen s těmi, kteří se mi podobají!!, popsané, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Beze slov
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:41
tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Na váze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Těžká váha
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:43
tuš, papír, 1972, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, přehnuté, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Čtení novin
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:44
tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Pravydla českého pravopisu
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:45
tuš, papír, 1975, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Úplně beze slov
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:46
propiska, tužka, papír, 1975, 33 x 45 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, přeložené, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Povoláním tavič
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:47
tuš, papír, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Mysllím, synku, že povolání taviče nebude pro tebe to nejvhodnější…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)