• Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 282453

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:36

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    2 figury

    Položka č.: 282129

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:54

    litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Plastika

    Položka č.: 279353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:24

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící II.

    Položka č.: 279352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:22

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura I.

    Položka č.: 279351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:20

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I.

    Položka č.: 279350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:18

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura II.

    Položka č.: 279349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:16

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrad Velhartice

    Položka č.: 282173

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:26

    tuš, papír, 11,5 x 17,5 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282172

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:24

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282171

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:22

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:20

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Pacúch

    (1954)

    Piedestal

    Položka č.: 273909

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:14

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julius Bous

    (1878-1944)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 282471

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:15

    akvarel, papír, 59 x 42 cm, sign. PD Bous, rám, pedagog, malíř, typograf, divadelní kritik, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze, byl profesorem reálky v Českých Budějovicích, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 278333

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 280787

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:08

    fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Slunečnice a vrba

    Položka č.: 282328

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:26

    litografie, 1952, 18,3 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinský, lehce zažloutlý papír, skvrna na papíře , Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 274710

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:26

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té d…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Dívka s náušnicemi

    Položka č.: 274927

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:36

    serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Ptáček

    Položka č.: 274926

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:34

    serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Savchenko

    (1957)

    Smutek

    Položka č.: 275132

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:42

    lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci

    Položka č.: 280963

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:50

    lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Holešínský

    (1917-1984)

    Chrám svaté Barbory v Kutné Hoře

    Položka č.: 280946

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:16

    tempera, sololit, 33 x 42 cm, sign. Na zadní straně Holešínský, rám, Zašlá barva, mírně popraskaná, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta - Svatá chýše

    Položka č.: 282454

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:35

    suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Strnad

    Rty

    Položka č.: 282523

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:16

    lept, 1965, 49,5 x 33 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282481

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25

    olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Slunečnice

    Položka č.: 282477

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:29

    tempera, papír, 46 x 34,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    Položka č.: 268274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Luh

    Položka č.: 281844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:35

    akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 282416

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:20

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook