-
Vrátný?
Krajina
Položka č.: 282421Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:30
olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Mandler
(1886-1963)
Portrait Lalky
Položka č.: 282451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jákl
Mariánské lázně
Položka č.: 282420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:28
olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Milenci
Položka č.: 277248Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:13
kombinovaná technika, papír, 1942, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlava černocha
Položka č.: 241213Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32
litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Zátiší
Položka č.: 275629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:44
bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Turek
(1916-2008)
Ležící ženský akt
Položka č.: 278326Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:12
kombinovaná technika, papír, 38,5 x 59,5 cm, sign. PD F Turek, oboustranná kresba, na zadní straně skica, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Špillara, A. Hofbauera a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté J. Obraovského na AVU v Praze, člen Sdružení pražských malířů, SVU Mánes a spolků Purkyně, Profily a I…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230311Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:22
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230310Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:23
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230309Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:24
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230308Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:25
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230307Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:26
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230306Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, nabízený cyklus volných grafik volně dotváří a ilustruje velké příběhy dějin od Egypta přes Řecko a Řím. Najdeme zde příběhy o Ramesovi, příběh z Trojské Války i proměnu Dia v labuť. Velikovovým pracím dominuje precizní kresba a umně využité ko…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čeněk Pražák
(1914-1996)
Orfeus
Položka č.: 274189Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:22
dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Moře
Položka č.: 273908Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:12
lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karol Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
Položka č.: 269405Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:54
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava ženy
Položka č.: 268684Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:14
pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2010)
Pražské Benátky
Položka č.: 282452Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:37
měkký kryt, akvatinta, 38 x 27,5 cm, sign. PD Aleš Vaic, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
Položka č.: 274742Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:32
bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Zátopková
(1922-2020)
Podpis Dany Zátopkové a dalších
Položka č.: 282419Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:26
12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáčka, J. Suka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
Položka č.: 269406Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:56
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
Položka č.: 281811Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:41
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Gabriel Štrba
(1958)
Mimozemšťan
Položka č.: 282424Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:36
lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:12
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horký
Horská krajina
Položka č.: 263402Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:30
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 276801Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
Položka č.: 274073Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:20
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Novopacký?
(1821-1908)
Hory
Položka č.: 282415Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:18
tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1949)
Houbař
Položka č.: 274714Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO