-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Getsemanská zahrada
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1991, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 8/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Odvalený kámen
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1994, 65 x 48 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 16/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzácný kámen
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1991, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Exprese
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, na rubu kresba tužkou, 1967, 49 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Nepřehledná situace
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1967, 39,5 x 49 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Nedělní procházka
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1967, 29 x 40 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Trio
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1967, 29 x 37,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Demonstrace
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1967, 37 x 52 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942-2024)
Zrcadla
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Hněv (Podzim)
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings. Fáze hněvu ztělesňuje bouři emocí a vnitřní boj, které jsou reakcí na nespravedlnost a bolest. V tomto stadiu člověk ztrácí kontrolu nad svými pocity a vyjadřuje je skrze vztek a odpor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radho…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Smlouvání (Zima)
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings. Fáze smlouvání je pokusem o změnu situace, zatímco deprese představuje uvědomění si její nevyhnutelnosti a ponoření se do smutku. V této fázi si člověk plně uvědomuje, že nic nemůže změnit, a propadá hlubokému smutku, Antiqar…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Nedvěd
(1919)
Hlava klauna
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Portrét dívky
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 42 x 21 cm, sign. PD ChlupáčM, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georg Keller
(1568-1634)
Abriss der Statt Pilsen
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 27 x 31,5 cm, otisk původní mědirytiny, papír ohmataný, v půlce přehnutý, na pár místech natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Dix
(1891-1969)
Střet v zákopech
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 23,7 x 17,3 cm, sign. PD Dix, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Lehátko
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, Okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Porážka Prusů u Kolína
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 49 x 63 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Milan Bauer
(1960)
Laurinka
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 24,8 x 22,6 cm, sign. DU Bauer Milan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva I
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU Bauer Milan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2024, 18 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 50/70
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
1944 Dodge Monaco California Highway Patrol
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2023, 27 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 24/80
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Mladá Boleslav
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tužka, papír, 1936, 24,5 x 36 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Žena v lóži
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tužka, papír, 7 x 6 cm, monogr. PD J.Z, rám, přeškrtnuto, vzadu seznam linorytů, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Pastvina s ovcemi
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie dráčka na keramiku
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tužka, papír, 3,3 x 3,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tužka, papír, 3,5 x 4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Postava
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1984, 37 x 26,5 cm, sign. PD F. Gross 84, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Gemrot
(1983)
Ucho
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2019, 33 x 44,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2019, č. 118/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Polibek
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO