• Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1991, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 8/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Odvalený kámen

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1994, 65 x 48 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 16/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Vzácný kámen

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1991, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Exprese

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, na rubu kresba tužkou, 1967, 49 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Nepřehledná situace

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1967, 39,5 x 49 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Nedělní procházka

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1967, 29 x 40 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Trio

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1967, 29 x 37,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Demonstrace

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 1967, 37 x 52 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942-2024)

    Zrcadla

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Hněv (Podzim)

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings. Fáze hněvu ztělesňuje bouři emocí a vnitřní boj, které jsou reakcí na nespravedlnost a bolest. V tomto stadiu člověk ztrácí kontrolu nad svými pocity a vyjadřuje je skrze vztek a odpor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radho…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Smlouvání (Zima)

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    analogová fotografie, 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings. Fáze smlouvání je pokusem o změnu situace, zatímco deprese představuje uvědomění si její nevyhnutelnosti a ponoření se do smutku. V této fázi si člověk plně uvědomuje, že nic nemůže změnit, a propadá hlubokému smutku, Antiqar…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Nedvěd

    (1919)

    Hlava klauna

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Portrét dívky

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 42 x 21 cm, sign. PD ChlupáčM, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Keller

    (1568-1634)

    Abriss der Statt Pilsen

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědirytina, 27 x 31,5 cm, otisk původní mědirytiny, papír ohmataný, v půlce přehnutý, na pár místech natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Dix

    (1891-1969)

    Střet v zákopech

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 23,7 x 17,3 cm, sign. PD Dix, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lehátko

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, Okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Porážka Prusů u Kolína

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 49 x 63 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Milan Bauer

    (1960)

    Laurinka

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 22,6 cm, sign. DU Bauer Milan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Lokomotiva I

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU Bauer Milan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2024, 18 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 50/70

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    1944 Dodge Monaco California Highway Patrol

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2023, 27 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2023, č. 24/80

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Mladá Boleslav

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tužka, papír, 1936, 24,5 x 36 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Žena v lóži

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tužka, papír, 7 x 6 cm, monogr. PD J.Z, rám, přeškrtnuto, vzadu seznam linorytů, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Pastvina s ovcemi

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tužka, papír, 3,3 x 3,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tužka, papír, 3,5 x 4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postava

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1984, 37 x 26,5 cm, sign. PD F. Gross 84, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Ucho

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2019, 33 x 44,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2019, č. 118/200

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Polibek

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook