-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 213149Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:26
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Junek
Bez názvu
Položka č.: 280718Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 16:00
zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280675Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:40
litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280674Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:38
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280671Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:36
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kresby, grafika
Položka č.: 279810Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:06
tisk, papír, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě, Galerie Václava Špály, Praha, při okrajích lehce pomačkaný, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Matějíček
(1925-1998)
Obrazy
Položka č.: 279816Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:18
tisk, papír, 80 x 57 cm, plakát k výstavě, Galerie bratří Čapků, Praha 1982, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Livorová
Krajina
Položka č.: 257797Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11
akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Hralová - Třešková
(1956)
Portrét ženy
Položka č.: 257795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09
lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kopecký
Praha u Daliborky
Položka č.: 257794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39
sítotisk, 1943, 20 x 14,5 cm, sign. PD Kopecký V., zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fotoateliér Jindra
K.H. Mácha: Byl první máj...
Položka č.: 238832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:44
fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Máchův kraj
Položka č.: 238821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:40
dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mařík
(1915)
KHM máj
Položka č.: 238817Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:36
dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO