• Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:26

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Junek

    Bez názvu

    Položka č.: 280718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 16:00

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:40

    litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280674

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:38

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:36

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kresby, grafika

    Položka č.: 279810

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:06

    tisk, papír, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě, Galerie Václava Špály, Praha, při okrajích lehce pomačkaný, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Matějíček

    (1925-1998)

    Obrazy

    Položka č.: 279816

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2024 14:18

    tisk, papír, 80 x 57 cm, plakát k výstavě, Galerie bratří Čapků, Praha 1982, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Livorová

    Krajina

    Položka č.: 257797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11

    akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Hralová - Třešková

    (1956)

    Portrét ženy

    Položka č.: 257795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09

    lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kopecký

    Praha u Daliborky

    Položka č.: 257794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39

    sítotisk, 1943, 20 x 14,5 cm, sign. PD Kopecký V., zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přicházející

    Položka č.: 257849

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19

    linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žehnající

    Položka č.: 257848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20

    linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Narození

    Položka č.: 257847

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21

    linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Večeře v Emauzích

    Položka č.: 257846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22

    linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Boj a pád

    Položka č.: 257845

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23

    lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:44

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:40

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2024 15:36

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook