• Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj útočí

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zátiší se špacírkou a ovocem

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 30,2 x 45,7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 63/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Geometrická kompozice s křížky

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tempera, papír, 16 x 13,5 cm, sign. PD Vl. Preclík 47, zataveno do skleněného rámu s kovovým obvodem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 32 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 1/300, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Abstrakce IV

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 14 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 15 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Stroj se na nás dívá

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 18 x 13 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    linoryt, 1963, 17, 7 x 8, 9 cm, sign. DU Ota Janeček, pozvánka na večer věnovaný dílu Oty Janečka, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Ráno

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1978, 33 x 29,5 cm, sign. PD J. Pileček 72, rám, autorský tisk, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Bez názvu I

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 53,8 x 33,5 cm, sign. LD Kristofori, č. 34/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Kolesový parník

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1976, 13, 2 x 11, 7 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Květinový motiv

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ladislav Laštůvka

    (1951)

    Akt

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Dvojice

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Apokalyptická kobylka

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, papír, 1982, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Klápště 82, č. 9/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Abstrakce

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, papír, 1967, 32 x 23 cm, sign. PD J. Klápště 1967, č. 4/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Smutný klaun

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarel, běloba, 17,6 x 11,6 cm, sign. PD Jan Bauch, papír na okrajích mírně odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Řeka

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1966, 30 x 24 cm, sign. PD a vzadu Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Roháče

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Tatranský vodopád

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Loďky na Váhu

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Hlava

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2001, 34 x 24 cm, sign. PD Věra Janoušková 2001, č. 36/50

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Konvolut pěti grafik z roku 1965

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Jaro

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 45 x 34 cm, sign. PD Vl. Pukl, LD popsáno autorem , při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    PF 66 (konvolut tří grafik)

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Salvador Dalí

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1971, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 71, rám, č. 162/200, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Bez názvu II

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 53 x 35 cm, sign. PD Kristofori, č. 46/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Zátiší

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. DU I Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook