-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Krajina s rybníkem
Položka č.: 275174Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20
olej, karton, 1982, 50 x 70 cm, sign. LD Straka 82, rám, lehce zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
Položka č.: 275175Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:22
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:24
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:26
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Chalupy
Položka č.: 277307Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:28
tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libuše Voříšková
(1944-1998)
Předjaří
Položka č.: 277453Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:30
vytíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
Položka č.: 278996Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:32
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:34
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:36
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:38
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát
(1885-1947)
Zimní krajina
Položka č.: 279165Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44
olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav H. Struna
(1899-1980)
Ráno na Lipně
Položka č.: 279173Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:46
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Strom
Položka č.: 279178Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48
pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO