-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ptáček
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
proláž, 1976, 17 x 10,5 cm, monogr. PD JK, pasparta, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Tanec
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevoryt, 1960, 50 x 30 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 41/200, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1939, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Kytice
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1930, 50 x 40 cm, sign. PD V. Špála, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1930, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Koledníci
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1936, 26 x 16 cm, sign. PD Jos. Lada 36., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Lev Bobby
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
suchá jehla, 1938, 13,6 x 21,8 cm, sign. PD Tichý 39, značeno PD v desce Tichý 38, soupis František Dvořák František Tichý Grafické dílo č. 15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akade…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Z cyklu Variace na Rorschachův test (Rejnok, Milá Teklo, pamatuješ na ten potok?)
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
symetrická grafika, 1967, 34 x 48,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1967, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Strukturální grafika
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
strukturální grafika, 1960, 18,5 x 37,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1960 - XI., rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Stopy materiálu
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
aktivní lept, 1959, 14 x 24,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1959, pasparta, autor známého manifestu explosionalismu, v němž vyzývá společnost k aktivnímu přístupu k tvorbě, která může vznikat za pomoci asociací. Na konci 50. let Boudník experimentoval s novými grafickými technikami (zcela neznalý pr…
Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Josef Istler
(1919-2000)
Bez názvu
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
monotyp, 1965, 20,5 x 15 cm, sign. DU Istler 65, pasparta, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli pů…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Strukturální grafika
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
strukturální grafika, 1968, 34,5 x 48,5 cm, sign. DU Boudník 1968, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Bez názvu (Motor-Město)
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
aktivní grafika se strukturou, 1960, 23 x 16,5 cm, sign. DU V. Boudník 1960, pasparta, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Stereo
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1988, 44,2 x 30,2 cm, sign. DU vladsuchánek, č. 17/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Muž v prázdnu
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1990, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, č. 2/70, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Hlava ženy, která povstává
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
reliéfní tisk, 1984, 29,5 x 21,3 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Hlava ženy, která povstává
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
reliéfní tisk, 1984, 21,1 x 29,5 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobrou noc
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Na břehu světa
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Eva (Prsa)
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Evička (Hlava)
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 1983, 15 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobré jitro
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu