-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Objekty
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:35
litografie, 1982, 51,5 x 39 cm, sign. PD Michaela 82, č. 13/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Postavy
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:36
akvarel, papír, 55 x 32 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gruß aus Toledo
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:37
lept, 18,3 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrt
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38
litografie, 1999, 25,3 x 32,2 cm, sign. PD nečitelně, při okraji natržený papír, při okrajích zbytky lepenky , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hnízdo
Položka č.: 962Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39
akvatinta, 1986, 43,2 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
2x Kompozice
Položka č.: 963Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:40
litografie, suchá jehla, 1974, 1980, 16,8 x 12,3; 7,8 x 5,7 cm, sign. PD K. Vysušil 80, sign. PD K. Vysušil 74, č. 6/6; č. 2/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Svlékání III.
Položka č.: 964Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:41
lept, 1981, 11,5 x 6 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 44/80, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Svlékání VI.
Položka č.: 965Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:42
lept, 1981, 12,6 x 6,8 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 23/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Suchánek
Houslista
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:43
fotografie, 1975, 24,2 x 22 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Suchánek
Zeď
Položka č.: 967Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:44
fotografie, 1975, 23,2 x 21,7 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 968Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:45
fotografie, 1978, 36,2 x 26,2 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:46
fotografie, 1978, 36 x 26 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Malý
(1950)
Vrstvení
Položka č.: 970Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:47
fotografie, 1987, 32 x 14,5 cm, sign. LD Malý 87, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Akt dívky
Položka č.: 971Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:48
litografie, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Stark
Obilné pole
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:49
olej, karton, 1964, 17,5 x 24 cm, sign. LD Karel Stark 64, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Schüller
Zátiší
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50
olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Krupps
Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních
Položka č.: 123463Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:00
akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Němec
(1886-1972)
Rábí od severu
Položka č.: 124288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46
lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šimůnek?
U řeky
Položka č.: 177579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:02
tempera, papír, 32 x 41 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Vranov
Položka č.: 177598Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:04
akvarel, běloba, papír, 1952, 21,5 x 15 cm, sign. LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tůňka
Položka č.: 177801Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:06
olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Žena v brýlích
Položka č.: 179093Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:08
tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Rybárová
(1960)
Jinoch
Položka č.: 180059Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28
olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
Jeseníky
Položka č.: 180278Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24
serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Hvězdná noc- koláž
Položka č.: 185691Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52
tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Makovec
Z bažantnice
Položka č.: 186086Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10
olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Motlitba za krále
Položka č.: 189060Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO