-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na poli
Položka č.: 282222Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 1925, 25 x 34,5 cm, monogr. v tisku LD A.M., S.V.U. Mánes svým členům na rok 1926, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarník…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Carl Ruckdeschel
(1894-1926)
Verhaltene Träume (Gateway to Paradise)
Položka č.: 282223Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:07
suchá jehla, akvatinta, lept, velínový papír, kolem r. 1921, 17,5 x 12 cm, sign. PD C. Ruckdeschel, Beautiful signed proof impression printed in warm brown ink. This landscape fantasy recalls children’s tales of imagination of the style which inspired the great illustrators of the early 20th century…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Francois Villon
Položka č.: 282224Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:18
lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gloria Ordinis Melitensis
Položka č.: 282225Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:28
serigrafie, 1981, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 40/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Břízy na kolejích
Položka č.: 282226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33
lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Pohled ze zahrady
Položka č.: 282227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34
suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy s drapérií
Položka č.: 282228Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:33
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy
Položka č.: 282229Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:32
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- anfas
Položka č.: 282230Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:31
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- předklon
Položka č.: 282231Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:30
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Objetí
Položka č.: 282232Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:29
tužka, papír, 22,4x12,3 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy
Položka č.: 282233Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:38
tuš, tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- tančící
Položka č.: 282234Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:39
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- protahujcí se
Položka č.: 282235Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:55
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- zvedající ruce
Položka č.: 282236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:58
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu 2
Položka č.: 282237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:57
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- Pózující se srpem
Položka č.: 282238Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:51
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- opírající se o zem
Položka č.: 282239Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:43
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- se srpem
Položka č.: 282240Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:36
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- stojící
Položka č.: 282241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:47
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- se sklopenou hlavou
Položka č.: 282242Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:34
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- upravující si vlasy
Položka č.: 282243Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:44
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- podepírající si hlavu
Položka č.: 282244Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:45
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- tancující
Položka č.: 282245Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:46
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- pózující
Položka č.: 282246Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:56
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Žena s dítětem
Položka č.: 282247Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:35
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- na podstavci
Položka č.: 282248Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:37
rudka, propiska, papír, 25 x 19 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- se srpem
Položka č.: 282249Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:48
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- v pololehu
Položka č.: 282250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:40
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- s ratolestí
Položka č.: 282251Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:54
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO