-
Bohdan Dušek
(1981)
Zoufalci
Položka č.: 261715Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:04
linoryt, 40 x 39,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Horn
Skalnatý břeh moře
Položka č.: 261763Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:41
olej, karton, 71 x 94 cm, sign. PD J. Horn, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hrbek
Podzim
Položka č.: 262442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:09
olej, lepenka, 33,5 x 71,5 cm, sign. PD Hrbek, rám, na zadní straně popsáno, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Šťastná - Matějíčková
(1920-2000)
Fjordy u Černého moře
Položka č.: 263187Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:01
tempera, běloba, karton, 1964, 66,5 x 91 cm, sign. PD M. Šťastná 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Bílek
(1887-1961)
Akt dívky
Položka č.: 263271Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:00
tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Fiala
(1888-1953)
Chalupy
Položka č.: 263327Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:03
tuš, tužka, papír, 10,4 x 18,7 cm, sign. PD Ferd. Fiala, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Anděl
Položka č.: 263491Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26
akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Miniatury
Položka č.: 263492Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25
tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Svatý Antonín Paduánský
Položka č.: 263493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24
akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka - miniatura
Položka č.: 263494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23
tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka W - miniatura
Položka č.: 263495Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22
tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Žena v šátku - skica
Položka č.: 263496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21
uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:35
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Zillich
(1829-1896)
Matka s dítětem
Položka č.: 263606Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:45
tužka, papír, 20,3 x 20,5 cm, monogr. PD Z, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:32
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
Hudba z Montmartru
Položka č.: 264399Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:20
suchá jehla, 2002, 19,8 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 1976, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934)
Oslava
Položka č.: 264401Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:21
litografie, 1979, 22 x 21,5 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk, PF 1980, při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Piekar
(1960)
Noc (Amsterdam)
Položka č.: 264426Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:26
linoryt, 2000, 39,5 x 17,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 2000, 7/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Slavíková
(1946)
Sen o kouli
Položka č.: 264491Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:34
lept, 1989, 27 x 23,7 cm, sign. PD HK. Slavíková 59, č. 14/28, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Jakl
(1908-1981)
Rybářská bárka
Položka č.: 266274Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:42
olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Hofbauer
(1869-1944)
Středomořské pobřeží
Položka č.: 267725Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:07
litografie, 35,2 x 41,7 cm, sign. PD A Hofbauer, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsman, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, M. Pirnera a F. Ženíška na AVU a VŠUP v Praze, zakládající člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Děvče s kapesníčkem
Položka č.: 268850Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:08
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V Písnici
Položka č.: 268899Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:50
suchá jehla, 1954, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Podvečer v Písnici
Položka č.: 268900Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:49
litografie, 1956, 33 x 43 cm, sign. PD K. Oberthor 56, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Strahovský kostel
Položka č.: 268901Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:48
litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Strahovský kostel II.
Položka č.: 268902Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:47
litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hermína Melicharová
(1923-2000)
Západ Slunce v horách
Položka č.: 269284Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 26 x 19 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 64/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Houslista
Položka č.: 269369Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Akt ženy
Položka č.: 269371Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17
tužka, papír, 14,5 x 10,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO