• Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    Položka č.: 261715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:04

    linoryt, 40 x 39,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Horn

    Skalnatý břeh moře

    Položka č.: 261763

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:41

    olej, karton, 71 x 94 cm, sign. PD J. Horn, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hrbek

    Podzim

    Položka č.: 262442

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:09

    olej, lepenka, 33,5 x 71,5 cm, sign. PD Hrbek, rám, na zadní straně popsáno, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Šťastná - Matějíčková

    (1920-2000)

    Fjordy u Černého moře

    Položka č.: 263187

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:01

    tempera, běloba, karton, 1964, 66,5 x 91 cm, sign. PD M. Šťastná 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Akt dívky

    Položka č.: 263271

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:00

    tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Fiala

    (1888-1953)

    Chalupy

    Položka č.: 263327

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:03

    tuš, tužka, papír, 10,4 x 18,7 cm, sign. PD Ferd. Fiala, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 263491

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26

    akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Miniatury

    Položka č.: 263492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25

    tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 263493

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24

    akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka - miniatura

    Položka č.: 263494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23

    tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka W - miniatura

    Položka č.: 263495

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22

    tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Žena v šátku - skica

    Položka č.: 263496

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21

    uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šafránek

    (1947)

    Trávy I.

    Položka č.: 263556

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:35

    dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Zillich

    (1829-1896)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 263606

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:45

    tužka, papír, 20,3 x 20,5 cm, monogr. PD Z, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Truksová

    (1947)

    Strach

    Položka č.: 263707

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:32

    litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Hudba z Montmartru

    Položka č.: 264399

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:20

    suchá jehla, 2002, 19,8 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 1976, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934)

    Oslava

    Položka č.: 264401

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:21

    litografie, 1979, 22 x 21,5 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk, PF 1980, při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Piekar

    (1960)

    Noc (Amsterdam)

    Položka č.: 264426

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:26

    linoryt, 2000, 39,5 x 17,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 2000, 7/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Slavíková

    (1946)

    Sen o kouli

    Položka č.: 264491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:34

    lept, 1989, 27 x 23,7 cm, sign. PD HK. Slavíková 59, č. 14/28, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Bitstein

    Zátiší

    Položka č.: 266208

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:00

    olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    Položka č.: 266274

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:42

    olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Hofbauer

    (1869-1944)

    Středomořské pobřeží

    Položka č.: 267725

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:07

    litografie, 35,2 x 41,7 cm, sign. PD A Hofbauer, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsman, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, M. Pirnera a F. Ženíška na AVU a VŠUP v Praze, zakládající člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 268850

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:08

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    V Písnici

    Položka č.: 268899

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:50

    suchá jehla, 1954, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Podvečer v Písnici

    Položka č.: 268900

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:49

    litografie, 1956, 33 x 43 cm, sign. PD K. Oberthor 56, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Strahovský kostel

    Položka č.: 268901

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:48

    litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Strahovský kostel II.

    Položka č.: 268902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:47

    litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Západ Slunce v horách

    Položka č.: 269284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:13

    dřevoryt, 26 x 19 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 64/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Houslista

    Položka č.: 269369

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Akt ženy

    Položka č.: 269371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17

    tužka, papír, 14,5 x 10,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook