Pavel Slunovrat
Mark Twain - Malý citát
Položka č.: 256040Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:23
koláž, asambláž, 46 x 34 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, rám, text: Víte co je tragédie? Když se dívka vdá z lásky a po svatbě zjistí, že muž nemá žádné peníze, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Stanislav Lahoda
Archa
Položka č.: 261576Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:24
olej, dřevo, 2001, 24 x 21 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda 2001, rám, Poetika malířské tvorby Stanislava Lahody je plná základních lidských symbolů a jednoduché ikonografie, jeho obrazy mají blízko k poetismu a surrealismu. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval figuráln…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Stanislav Lahoda
Sopky
Položka č.: 261577Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:25
olej, dřevo, 2003, 24 x 19,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda 2003, rám, Poetika malířské tvorby Stanislava Lahody je plná základních lidských symbolů a jednoduché ikonografie, jeho obrazy mají blízko k poetismu a surrealismu. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval figurá…
Pavel Slunovrat
Prague (Švarcenberský palác)
Položka č.: 264492Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:26
fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Juraj Čorňák
Položka č.: 274728Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:27
akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Zátiší s kyticí a Pražským hradem
Položka č.: 275251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:28
akryl, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. LD J. Šolc 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Ovocná mísa
Položka č.: 276810Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:29
olej, překližka, 70 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Juraj Čorňák
Zátiší s kyticí
Položka č.: 282842Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:30
olej, plátno, 1978, 74 x 74 cm, sign. LD Čo 78, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Juraj Čorňák
Zátiší s kyticí II.
Položka č.: 282843Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:31
olej, plátno, 1977, 72,5 x 72,5 cm, sign. LD Čor - 77, lištový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Juraj Čorňák
Položka č.: 282844Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:32
olej, sololit, 87 x 87 cm, sign. PD Čo, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Juraj Čorňák
Kůň v mlze
Položka č.: 282845Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:33
tempera, papír, 40,5 x 43 cm, monogr. LD J.Č., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Juraj Čorňák
Organická struktura
Položka č.: 282846Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:34
tempera, sololit, 49 x 69 cm, monogr. PD J.Č., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jiří František Dvořák
Čtyřúhelník
Položka č.: 282847Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:35
olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Artisté
Položka č.: 282848Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:36
olej, sololit, 2005, 42 x 32 cm, sign. PD R. Němeček 05, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Portrét Heleny Sukové
Položka č.: 282849Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:37
pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Drahoslav Šolta
Zátiší s antickou vázou
Položka č.: 282850Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:38
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Leoš Vysocký
Červené pole
Položka č.: 282851Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:39
olej, sololit, 2008, 37 x 43 cm, monogr. PD LV, rám, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok daleký
Položka č.: 282974Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:00
linoryt, 1960, 28,2 x 47 cm, sign. PD Salajka J. 60, rám, č. 1/20, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Borec na kajaku
Položka č.: 282975Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:02
linoryt, 35,2 x 50,3 cm, sign. PD Salajka J., rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Sprint
Položka č.: 282976Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:04
linoryt, 1965, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
Položka č.: 282977Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:06
linoryt, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok vysoký
Položka č.: 282978Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:08
barevný linoryt, 1965, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžci
Položka č.: 282979Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:10
linoryt, 31,5 x 45,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Volejbal
Položka č.: 282980Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:12
linoryt, 30,3 x 32,9 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Šerm
Položka č.: 282981Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:14
linoryt, 33,8 x 25,3 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Skok o tyči
Položka č.: 282982Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:16
linoryt, 1961, 50,3 x 34 cm, sign. PD Salajka, č. 2/20, utržený roh, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Střelec
Položka č.: 282983Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:18
linoryt, 1961, 46,2 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., č. 2/10, utržený roh, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžec
Položka č.: 282984Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:20
linoryt, 40,7 x 27 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Běžci
Položka č.: 282985Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:22
linoryt, 39,4 x 30,1 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jiří Salajka st.
(1933-2008)
Hod kladivem
Položka č.: 282986Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 18. 11. 2024 14:24
linoryt, 46,8 x 34 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)