-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:41
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:42
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:43
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:44
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:46
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Panuška
(1902-1959)
Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.
Položka č.: 249408Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47
olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
Položka č.: 279532Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Poláček
Podzimní krajina na Vysočině
Položka č.: 282504Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49
olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci
Položka č.: 280963Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:50
lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Schuldt
Srny na louce
Položka č.: 282505Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51
olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sobotka
Údolí řeky
Položka č.: 281834Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:52
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
J. Šmíd
Snopy
Položka č.: 282506Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vodář
Horská krajina
Položka č.: 282460Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:54
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD J. Vodář, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vokoun
(1893-1972)
Krajina
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55
akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Volf
(1897-1983)
Rybník u Třeboně
Položka č.: 280960Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:56
litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zapadlo
Předjaří
Položka č.: 281824Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:57
olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Javad Alizadeh
(1953)
Lothar Matthäus
Položka č.: 268273Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00
tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Javad Alizadeh
(1953)
Tomáš Skuhravý
Položka č.: 268272Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01
tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bambas?
Studna
Položka č.: 282507Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02
uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Novomanželé
Položka č.: 273929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:03
akvarel, tuš, ruční papír, 24 x 17,5 cm, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Černá
(1923)
Jinoch
Položka č.: 139441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:04
tužka, papír, 47,6 x 33,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Doležal
Těžké sny
Položka č.: 231460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Don Q.
(1944)
Objímání
Položka č.: 274732Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:06
suchý pastel, papír, 2016, 20 x 29,5 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Paul Heilmann
(1850-1912)
V Alpách
Položka č.: 279201Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:07
tuš, běloba, papír, 54 x 38 cm, sign. LD A. Heilmann, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Choob
Akt černošky
Položka č.: 282508Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:08
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, sign. PD Choob, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Žena s trakařem
Položka č.: 242675Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Polní práce
Položka č.: 242674Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10
tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Stodola
Položka č.: 121890Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11
tužka, papír, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogramováno PD 21. VIII. 27 K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
Položka č.: 279828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:12
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO