• Karel Šafář

    (1938-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 282220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:42

    dřevoryt, 6 x 4,7 cm, sign. PD K. Šafář, č. 104/140, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Exlibris V. Janka

    Položka č.: 282221

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:44

    dřevoryt, 9,1 x 5,7 cm, PD značeno ve štočku AM, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na poli

    Položka č.: 282222

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:04

    dřevoryt, 1925, 25 x 34,5 cm, monogr. v tisku LD A.M., S.V.U. Mánes svým členům na rok 1926, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Ruckdeschel

    (1894-1926)

    Verhaltene Träume (Gateway to Paradise)

    Položka č.: 282223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:07

    suchá jehla, akvatinta, lept, velínový papír, kolem r. 1921, 17,5 x 12 cm, sign. PD C. Ruckdeschel, Beautiful signed proof impression printed in warm brown ink. This landscape fantasy recalls children’s tales of imagination of the style which inspired the great illustrators of the early 20th century…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Francois Villon

    Položka č.: 282224

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:18

    lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gloria Ordinis Melitensis

    Položka č.: 282225

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:28

    serigrafie, 1981, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 40/99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Břízy na kolejích

    Položka č.: 282226

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33

    lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 282227

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34

    suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s drapérií

    Položka č.: 282228

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:33

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy

    Položka č.: 282229

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:32

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- anfas

    Položka č.: 282230

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:31

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- předklon

    Položka č.: 282231

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:30

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Objetí

    Položka č.: 282232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:29

    tužka, papír, 22,4x12,3 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy

    Položka č.: 282233

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:38

    tuš, tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- tančící

    Položka č.: 282234

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:39

    tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- protahujcí se

    Položka č.: 282235

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:55

    tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- zvedající ruce

    Položka č.: 282236

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:58

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Muž pijící ze džbánu 2

    Položka č.: 282237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:57

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- Pózující se srpem

    Položka č.: 282238

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- opírající se o zem

    Položka č.: 282239

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:43

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se srpem

    Položka č.: 282240

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:36

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- stojící

    Položka č.: 282241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:47

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se sklopenou hlavou

    Položka č.: 282242

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:34

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- upravující si vlasy

    Položka č.: 282243

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:44

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- podepírající si hlavu

    Položka č.: 282244

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:45

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- tancující

    Položka č.: 282245

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:46

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- pózující

    Položka č.: 282246

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:56

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Žena s dítětem

    Položka č.: 282247

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:35

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- na podstavci

    Položka č.: 282248

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:37

    rudka, propiska, papír, 25 x 19 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se srpem

    Položka č.: 282249

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:48

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook