• Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 280786

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:34

    olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 282543

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:35

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 281715

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 259686

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:00

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 259685

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:01

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 244906

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:02

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 261072

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:03

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    Položka č.: 259697

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:04

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Libor Beránek

    Kameničky

    Položka č.: 259085

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:05

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Tomáš Bím

    Otevřené dveře

    Položka č.: 257349

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:06

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • B Česal

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 281212

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:07

    olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    U kadeřnice

    Položka č.: 277977

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:08

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: Učešte mi to na zítra, prosím..., PD tužkou 58,5%, papír místy ušpiněn, levý dolní a pravý horní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Oldřich Dudek

    Vylepšení obličeje

    Položka č.: 282551

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:09

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Tak se podívej, tohle je pan Maděra! A takovej ti udělám obličej, jestli si nedáš pokoj s tou tvojí sekretářkou!, lehce zažloutlý papír, v rozích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Skákající brambora

    Položka č.: 282550

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:10

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole tužkou Beze slov, papír u horního okraje pokrčen, pravý dolní roh pokrčen, na levém okraji stopa po zrezavělé sponce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Kráčející kluk - tři kresby

    Položka č.: 282549

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:11

    tuš, papír, 29,8 x 11,4; 29,8 x 14,2 a 29,8 x 16 cm, papír lehce zažloutlý, u horního okraje je papír u všech kreseb mírně pokrčen, u první kresby jsou v horní části rezavé stopy po kancelářské sponce a dole menší šmouhy, u druhé kresby je u spodního okraje šmouha a pokrčený levý roh papíru, třetí k…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 268848

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Juřena

    Kuchař

    Položka č.: 262604

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:13

    tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Eugénii kamarádce 1956

    Položka č.: 258316

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:14

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Franz Kline

    (1910-1962)

    Franz Kline

    Položka č.: 273372

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:15

    tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    Položka č.: 240814

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:16

    soubor poštovních známek a obálek v albu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 278316

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:17

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    Položka č.: 228889

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:18

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Musil

    Kozoroh

    Položka č.: 262305

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Položka č.: 282552

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:20

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Pohled na Vltavu

    Položka č.: 280296

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:21

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Lokomotiva

    Položka č.: 270428

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:22

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 270441

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:23

    akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 245305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:24

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Sopka- Mám už takový temperament

    Položka č.: 261067

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Tvář

    Položka č.: 225215

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:26

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)