• Vladimír Kafka

    (1963-2018)

    Myšlenkový útvar

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:01

    kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno, 2003, 45,5 X 35,5 cm, sign. na zadní straně Vladimiír Kafka 2003, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Ptáčka a M. Knížáka na AVU v Praze, člen skupiny Svárov

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Dotyk černé

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:02

    akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Opravář kol

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:03

    tuš, tempera, karton, 2021, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto, Martin Toul, známý rovněž pod svým pseudonymem Matto, je po všech stránkách záhadným autorem. Jeho tvorba je protknutá melancholií, zejména pak monochromatické záběry krajin, a zároveň narativním přístupem. Každá jeho kresba předává příběh …

    Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Gebauer

    (1946)

    Máky

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:04

    kombinovaná technika, kresba, koláž na papíře, 2021, 58,5 x 45,7 cm, sign. PD V. GEBAUER 21, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Zámečníková

    (1945)

    Plavkyně

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:05

    tužka, pastel, papír, sklo, 1999, 20 x 26 cm, sign. PD Zámečníková 99, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hedvika Krejčí

    (1947-2017)

    Mezi nebem a zemí

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:06

    akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Antikvariát Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Steklík

    (1938)

    Motýlek pro Sigmunda Freuda

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:07

    kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen, člen Unie výtvarných umělců, Tovaryšstva malířského a Křížovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Pospíšilová

    (1902-1974)

    Pařát

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:08

    tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Nečekaná návštěva

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:09

    akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Jesličky

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:10

    olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Jaro

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:11

    tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Múza

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:12

    tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Kotě z Kocourkova

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:13

    akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Chvojková Trnková

    (1891-1958)

    Smutný kluk

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:14

    akvarel, tuš, papír, 1974, 26,3 x 13,4 cm, sign DU H. Chvojková - Trková , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Lom na Rusavě

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:15

    olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Horská krajina

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:16

    akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Nedvěd

    (1919)

    Hlava klauna

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:17

    olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Kyklop nad krajinou

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:18

    lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Laštůvka

    (1951)

    Akt

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:19

    linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Richter

    (1942)

    Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:20

    lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Odmítnutí (Léto)

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:21

    analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, "Complicated Feelings" je projekt zaměřený na zkoumání fází smiřování se se zármutkem. Fotografie v tomto projektu vizualizují různé etapy, kterými člověk prochází při ztrátě. Zachycují momenty popírání, hněvu, pokusů o vyrovnání se s realitou a…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Hněv (Podzim)

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:22

    analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings. Fáze hněvu ztělesňuje bouři emocí a vnitřní boj, které jsou reakcí na nespravedlnost a bolest. V tomto stadiu člověk ztrácí kontrolu nad svými pocity a vyjadřuje je skrze vztek a odpor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radho…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Smlouvání (Zima)

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:23

    analogová fotografie, 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings. Fáze smlouvání je pokusem o změnu situace, zatímco deprese představuje uvědomění si její nevyhnutelnosti a ponoření se do smutku. V této fázi si člověk plně uvědomuje, že nic nemůže změnit, a propadá hlubokému smutku, Antiqar…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Příjetí (Jaro)

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:24

    analogová fotografie, 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gejza Angyal

    (1888-1956)

    Černý Kamen na Velké Fatře

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:25

    litografie, 30,3 x 35 cm, sign. PD G. Angyal, Gejza Angyal byl malíř a grafik. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Budapešti. V roce 1910 získal diplom profesora kreslení. Byl členem Maďarské společnosti pro vědu, literaturu a umění v Bratislavě, od roku 1920 Jednoty výtvarných umělců Slovensk…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Labyrint

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:26

    litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Noční Praha

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:27

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Klimovičová

    (1927-1993)

    Dívka a kočka

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:28

    lept, kombinovaná technika, 1981, 59,4 x 50 cm, sign. PD M. Klimovičová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Július Němčík

    (1909-1986)

    Přístav

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:29

    litografie, 1977, 27 x 34 cm, sign. PD J. Němčík 77, rám, č. 22/33, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty a J. Obrovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gennadij Alexandrov

    (1949)

    Fibonnaciho spirála

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 13:30

    lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook