Petr Dillinger
(1899-1954)
Pradlena
Položka č.: 282409Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:28
lept, 1927, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Souboj
Položka č.: 282410Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:30
litografie, 15,5 x 26 cm, PD značeno na kameni P. Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
16x Exlibris
Položka č.: 282411Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:32
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)