• Karel Šlais

    Lokomotiva Ty-2-830

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:31

    bromostříbrná fotografie, 1978, 12,6 x 17,9 cm, razítko: Foto Karel Šlais, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf žel…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 434.1100 v Liberci

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:32

    bromostříbrná fotografie, 1980, 12,7 x 17,8 cm, razítko: Foto Karel Šlais, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf žel…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 310.134 u Cukrovaru M. Hradiště

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 11:33

    bromostříbrná fotografie, 1975, 18,4 x 13 cm, razítko: Foto Karel Šlais, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf želez…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Let balonem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:00

    litografie, 1978, 23,5 x 23,5 cm, sign. J Pavlík 1978, č. 77/30, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    S Aničkou v garáži u J. Kafky v Nuslích

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:01

    tuš, papír, rám, provenience: z pozůstalosti autora, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Motocykl model B.S.A.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:02

    koláž, tuš, papír, 12,8 x 10,8 cm, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    V motokáře

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:03

    tuš, papír, 14 x 10 cm, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Výlet na pionýru

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:04

    tuš, papír, 1956, 14 x 10 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kolo

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:05

    tuš, papír, 14 x 10 cm, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Motocykl Velocette

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:06

    tuš, papír, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Letadlo

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:07

    suchá jehla, 1978, 20,2 x 49,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám , č. 11/12, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Červené auto

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:08

    litografie, 2018, 49 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 88/130, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Garáž

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:09

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 74/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:10

    litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    L & K

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:11

    litografie, 2003, 10,5 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2003, č. 82/150

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Blue Bird

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:12

    litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Bittern

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:13

    litografie, 2011, 18 x 25,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 45/100

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Cord - Rekordní jízda

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:14

    litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Plechovky 1

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:15

    litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Plechovky 3

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:16

    litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 31/80

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Před rychlostním rekordem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:17

    litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Parní pomník

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:18

    lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:19

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:20

    lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tour de fantasy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:21

    lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Pozdrav z dovolené

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:22

    lept, 29,2 x 18,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tatra

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:23

    lept, 16,7 x 28,9 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Výlet s párou

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:24

    lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z Křemenová

    Jízda

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:25

    orig. lept, 1948, 21 x 16,3 cm, sign. VD Křemenová

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Tučňáci na jezu

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:26

    litografie, 2009, 34,7 x 49,4 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, č. 86/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook