• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona II.

    Položka č.: 257749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona III.

    Položka č.: 257750

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona V.

    Položka č.: 257751

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona IV.

    Položka č.: 257752

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Don Quijote

    Položka č.: 257754

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:01

    litografie, 20,5 x 27,8 cm, značeno PD na kameni Petr Dilinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Dvorek na Ovocném trhu č. 5

    Položka č.: 257758

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Dívka s čtyřlístkem

    Položka č.: 257769

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:30

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Veselý

    Položka č.: 257773

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:33

    lept, 18,3 x 13 cm, sign. PD ZdeněkVeselý, Antikvariát Dlážděná, studium Odborné školy keramické v Teplicích, žák prof. M. Holého, K. Hladíka, B. Slánského a v ateliéru grafiky u prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umětničké kolonije Ečka ve Vojvodině a UVU ČR

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Dagmar Dolejšová

    Spící muž

    Položka č.: 257788

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:03

    měkký kryt, 1974, 8,7 x 16,1 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • J. Brož

    Paní v šátku

    Položka č.: 257790

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:00

    lept, 1942, 13,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Brož 42, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Dagmar Dolejšová

    Koruna stromu

    Položka č.: 257791

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:02

    lept, 1974, 10,5 x 15 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • V. Kopecký

    Praha u Daliborky

    Položka č.: 257794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Hana Hralová - Třešková

    Portrét ženy

    Položka č.: 257795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiřina Livorová

    Položka č.: 257797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Aleš Navrátil

    V pohybu

    Položka č.: 257807

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:17

    lept, 11 x 21,8 cm, sign. PD Navrátil 1985, autorský tisk, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zrcadlení měsíce

    Položka č.: 257819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Položka č.: 257820

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Vejrych

    (1882-1939)

    Stromy a keře

    Položka č.: 257826

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:41

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Rudolf Riedelbauch

    Položka č.: 257829

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:28

    litografie, 38,8 x 26,5 cm, sign. PD Riedelbauch, 60/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Jaroslav Hutka

    Položka č.: 257830

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06

    linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Boj a pád

    Položka č.: 257845

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23

    lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Večeře v Emauzích

    Položka č.: 257846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22

    linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Narození

    Položka č.: 257847

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21

    linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Žehnající

    Položka č.: 257848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20

    linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Přicházející

    Položka č.: 257849

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19

    linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Lubomír Manda

    Strahovský klášter

    Položka č.: 257853

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:42

    lept, 2000, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivana Pavlová

    Město v šálku - modrá

    Položka č.: 257854

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:27

    lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Ivana Pavlová 81, 17/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivana Pavlová

    Město v šálku - fialová

    Položka č.: 257855

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:26

    lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Kutná hora

    Položka č.: 257857

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Švanda dudák

    Položka č.: 257882

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:16

    litografie, akvarel, papír, 15,3 x 22,5 cm, sign. DU A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)