Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona II.
Položka č.: 257749Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona III.
Položka č.: 257750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona V.
Položka č.: 257751Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona IV.
Položka č.: 257752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Don Quijote
Položka č.: 257754Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:01
litografie, 20,5 x 27,8 cm, značeno PD na kameni Petr Dilinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Gustav Maran
(1886-1983)
Stará Praha - Dvorek na Ovocném trhu č. 5
Položka č.: 257758Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Rusek
(1927)
Dívka s čtyřlístkem
Položka č.: 257769Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:30
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Zdeněk Veselý
Položka č.: 257773Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:33
lept, 18,3 x 13 cm, sign. PD ZdeněkVeselý, Antikvariát Dlážděná, studium Odborné školy keramické v Teplicích, žák prof. M. Holého, K. Hladíka, B. Slánského a v ateliéru grafiky u prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umětničké kolonije Ečka ve Vojvodině a UVU ČR
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dagmar Dolejšová
Spící muž
Položka č.: 257788Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:03
měkký kryt, 1974, 8,7 x 16,1 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
J. Brož
Paní v šátku
Položka č.: 257790Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:00
lept, 1942, 13,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Brož 42, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dagmar Dolejšová
Koruna stromu
Položka č.: 257791Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:02
lept, 1974, 10,5 x 15 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
V. Kopecký
Praha u Daliborky
Položka č.: 257794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Hana Hralová - Třešková
Portrét ženy
Položka č.: 257795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiřina Livorová
Položka č.: 257797Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Aleš Navrátil
V pohybu
Položka č.: 257807Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:17
lept, 11 x 21,8 cm, sign. PD Navrátil 1985, autorský tisk, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zrcadlení měsíce
Položka č.: 257819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Položka č.: 257820Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rudolf Vejrych
(1882-1939)
Stromy a keře
Položka č.: 257826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:41
tužka, papír, 12 x 20,4 cm, sign. PD R. Vejrych, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rudolf Riedelbauch
Položka č.: 257829Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:28
litografie, 38,8 x 26,5 cm, sign. PD Riedelbauch, 60/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Jaroslav Hutka
Položka č.: 257830Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06
linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Lubomír Manda
Strahovský klášter
Položka č.: 257853Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:42
lept, 2000, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ivana Pavlová
Město v šálku - modrá
Položka č.: 257854Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:27
lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Ivana Pavlová 81, 17/25, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ivana Pavlová
Město v šálku - fialová
Položka č.: 257855Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:26
lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Šetelík
(1881-1955)
Kutná hora
Položka č.: 257857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:53
litografie, 20,2 x 15,7 cm, značeno LD na kameni Jaroslav Šetelík, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Švanda dudák
Položka č.: 257882Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:16
litografie, akvarel, papír, 15,3 x 22,5 cm, sign. DU A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)