-
Jiří Trnka
(1912-1969)
Ptáček
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 21,5 x 15,6 cm, sign. PD Trnka, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Laštůvka
(1951)
Akt
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Čáka
(1929-2018)
Restaurace U Smrtů pod Zvíkovem
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1959, 32 x 25,5 cm, sign. PD Jan Čáka 1959, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Richter
(1942)
Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Odmítnutí (Léto)
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, "Complicated Feelings" je projekt zaměřený na zkoumání fází smiřování se se zármutkem. Fotografie v tomto projektu vizualizují různé etapy, kterými člověk prochází při ztrátě. Zachycují momenty popírání, hněvu, pokusů o vyrovnání se s realitou a…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Hněv (Podzim)
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings. Fáze hněvu ztělesňuje bouři emocí a vnitřní boj, které jsou reakcí na nespravedlnost a bolest. V tomto stadiu člověk ztrácí kontrolu nad svými pocity a vyjadřuje je skrze vztek a odpor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radho…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Smlouvání (Zima)
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings. Fáze smlouvání je pokusem o změnu situace, zatímco deprese představuje uvědomění si její nevyhnutelnosti a ponoření se do smutku. V této fázi si člověk plně uvědomuje, že nic nemůže změnit, a propadá hlubokému smutku, Antiqar…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dinara Kyoller
(1996)
Příjetí (Jaro)
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
analogová fotografie, 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Antiqari.at Radhošťs…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gejza Angyal
(1888-1956)
Černý Kamen na Velké Fatře
Položka č.: 319Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 30,3 x 35 cm, sign. PD G. Angyal, Gejza Angyal byl malíř a grafik. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Budapešti. V roce 1910 získal diplom profesora kreslení. Byl členem Maďarské společnosti pro vědu, literaturu a umění v Bratislavě, od roku 1920 Jednoty výtvarných umělců Slovensk…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942-2024)
Tuba mirum
Položka č.: 320Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mezzotinta, lept, 1977, 39,7 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 77, č. 124/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942-2024)
Zrcadla
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Labyrint
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Noční Praha
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kanyza
(1947)
Červená pečeť
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Dívka a kočka
Položka č.: 325Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, kombinovaná technika, 1981, 59,4 x 50 cm, sign. PD M. Klimovičová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1977, 27 x 34 cm, sign. PD J. Němčík 77, rám, č. 22/33, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty a J. Obrovského
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964 )
V pohybu
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
monotyp, 1991, 99,5 x 65 cm, sign. PD D. Smutný 91, č. 1/1, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Fibonnaciho spirála
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Modigliani
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Akt
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek, Bára Melis
(1954)
Akt s kresbou kyvadlem I
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie na kartónu s kresbou kyvadlem, 55,5 x 38 cm, LD Válek, PD B. Melis, rám
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut pěti grafik z roku 1965
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
PF 66 (konvolut tří grafik)
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce IV
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Kapradí
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO