-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 23 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Marks of the Cemetery
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1982, 30,5 x 22,6 cm, sign. vzadu Nožička 1982, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Setrvalé věnčení
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1963, 29,7 x 21,8 cm, sign. vzadu Nožička 1963, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí, apartmá No. 8, hotel Meurice, Paris
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Jan Saudek
(1935)
Hommage a Valerie
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tono Stano
(1960)
Akt
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dívka
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Němec
(1886-1972)
Rábí od severu
Položka č.: 124288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46
lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Rybárová
(1960)
Jinoch
Položka č.: 180059Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28
olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
Jeseníky
Položka č.: 180278Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24
serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Hvězdná noc- koláž
Položka č.: 185691Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52
tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Motlitba za krále
Položka č.: 189060Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Dotek anděla
Položka č.: 189061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:50
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Na Vltavě - Praha II.
Položka č.: 189062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:49
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Trpaslíčkové
Položka č.: 198260Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Překvapení
Položka č.: 198262Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Havelka
Portrét dámy
Položka č.: 202551Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:08
tuš, papír, 19,7 x 15,1 cm, sign. LD H. Fr. 1915, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka II.
Položka č.: 202683Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:22
lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205081Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:35
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205082Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:34
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205084Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:33
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pražský hrad
Položka č.: 211117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:44
lept, 19,5 x 29,5 cm, značeno PD S. G. Maran, pokrčený papír, pasparta nalepena na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO