Jan Rambousek
(1895-1976)
Položka č.: 282722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:51
litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Teodor Rotrekl
(1923-2004)
Chrám Matky Boží před Týnem
Položka č.: 282723Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:52
litografie, 1968, 26 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 109/150, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Černý
(1910-1960)
Položka č.: 282724Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02
litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Milan Erazim
Na špici No. I
Položka č.: 282725Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:05
litografie, 1985, 60 x 48,5 cm, sign. PD Erazim 85, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)