• Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hommage a Picasoo

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    ofset, 62,5 x 24 cm, sign. PD J. Kolář, rám, č. 27/90, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK

  • Antoni Clavé

    (1913-2005)

    Bez názvu

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    carborudnum lept, 76 x 56 cm, sign. DU Clavé, rám, e. a. 1/4

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 38 000 - 44 000 CZK

  • Antoni Clavé

    (1913-2005)

    Bez názvu

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    carborudnum lept, 76 x 57 cm, sign. PD Clavé, rám, č. 70/75

    Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 24 000 - 28 000 CZK

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou (Bez názvu)

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    lept, papír, 1966, 19 x 14,5 cm, sign. PD Magritte, rám, č. 137/150, René Magritte byl proslulý belgický surrealistický malíř. Je známý díky svým záhadným a znepokojivým obrazům, které v divákovi vyvolávají otázky o vnímání a realitě ve vztahu k zobrazovanému. Narodil se v Lessines v Belgii a po stu…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 33 000 - 40 000 CZK

  • Paul Cézanne

    (1839-1906)

    Portrét malíře Armanda Guillaumina s oběšeným mužem

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    lept, na ručním papíře, 1873, 15 x 11,5 cm, U zrodu tohoto grafického listu stál Dr. Paul Gachet, lékař, amatérský malíř a přítel mladých pařížských výtvarníků. V roce 1872 se odstěhoval z Paříže na venkov, aby svou ženu trpící tuberkulózou. Gachetův dům v Auvers-sur-Oise následně navštěvovala řada …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Ležící akt

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    tužka, pastel, papír, 1990, 52 x 60 cm, sign. PD L. Kuklík 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Studie aktu

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    tužka, pastel, papír, 1993, 55,5 x 37 cm, sign. PD L. Kuklík 1993, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Žena - krajina

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    lept, 1989, 45,5 x 88,8 cm, sign. DU L. Kuklík 1989, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Příběhy z nemocnice

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    tužka, pastel, papír, 1982, 50 x 62 cm, sign. LD L. Kuklík 1982, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Příběhy z nemocnice

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    tužka, pastel, karton, 1981, 62 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Bouquet

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín prošel pražskou Akademií výtvarných umění, kde se z počátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru profesora Milana Knížáka. V posledních let…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Oldřich Tichý

    (1959)

    Hlava na hlavě

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 50 x 45 cm, sign. PD Tichý 2003, napínaí rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti u J. Blažka a J. Gajdoše, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen skupiny Most a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Lovci

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    olej, sololit, 1990, 39 x 50,5 cm, sign. LD O.Jelínek, rám, Oldřich Jelínek je kreslířem, ilustrátorem, malířem a grafikem, jenž je znám zejména svou spoluprací s řadou časopisů jako Pionýr, Ohníček, ABC, Sedmička, Čtyřlístek, Dikobraz ad. Jeho dílo zahrnuje malebná vyobrazení jazzu, tance či nejrůz…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Terárium

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1985, 140 x 116 cm, sign. PN BUDIL 85, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinací…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Autoportrét

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    olej, plátno, 1988, 89 x 120 cm, sign. LD, rám, autorem popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice II.

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    lité laky, sololit, 112 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice I.

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    lité laky, plátno, 1989, 110 x 95,5 cm, sign. DU Vincent Venera 1989, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na kláveso…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Slza

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    akvarel, kresba, papír, 57 x 39 cm, sign. DU V. Bláha, Václav Bláha starší je u nás známý zejména jako knižní grafik. Věnoval se typografii, ilustraci a malbě. V letech 1945 až 1946 studoval grafickou speciálku Officina Pragensis pod vedením profesora Jaroslava Švába, později se stal studentem na UM…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 14 000 - 16 000 CZK

  • Otto Placht

    (1962)

    Démon v tanci

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2001, 150 x 120 cm, sign. vzadu Otto Placht , Otto Placht se narodil v Čechách roku 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa roku 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho ma…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 150 000 - 170 000 CZK

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Upoutaný Prométheus

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Pole s hlídacím domkem

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, 47 x 33,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 2/10, Grafika Pavla Sukdoláka je abstraktní kompozicí plnou symbolických tvarů a geometrických prvků, kde dominuje kontrast mezi zemskými a nebeskými motivy. Útvary v centru obrazu, evokují strukturu krajinu, zatímco barvy, jako j…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Červená pramice

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, Tomáš Bím je český malíř, grafik, ilustrátor a člen SČVU Hollar. Vyučil se tiskařem na Odborném polygrafickém učilišti a v roce 1983 získal stipendium Kunstverein Osnabrück. Absolvoval studijní pobyty v Anglii, Francii, Německu či USA.…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Lustr

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2007, 43 x 29 cm, sign. PD Špaňhel, č. 31/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Růže

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2003, 46 x 30,5 cm, sign. PD Špaňhel, č. 58/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Chrám

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2004, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Špaňhel, č. 38/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK

  • Marko Čermák

    (1940)

    Vánoce Rychlých šípů

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Marko Čermák

    (1940)

    Širokko

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 89/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Marko Čermák

    (1940)

    Jan Tleskač

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 42/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Marko Čermák

    (1940)

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 23/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Marko Čermák

    (1940)

    Rychlé šípy

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 95/100, Marko Čermák je český kreslíř a hudebník. Jeho komiksy se objevovaly v časopisech ABC, nebo Kometa. Nejznámější je však zejména díky svým ilustracím pro komiks Rychlé šípy od Jaroslava Foglara. Skupina pěti kamarádů, kteří jsou hlav…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

Instagram

Facebook