Zbyněk Kočí
Tisícovka kapesného
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:48
tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Škola
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:49
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Proměna
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:50
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Čekání
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:51
tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Tři přání
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:52
tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
MDŽ
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:53
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Výstava samorostů
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:54
tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
PF76
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:55
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,7 x 35 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text 1: …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej KŮŇ…, text 2: Zdupáni, ale bez depresí,…tak vítejme nový rok 1976! V něm b…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Marie Vášová
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:00
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Klára Lučková
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Vojta
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Höger
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:03
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Deyl ml.
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:04
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Filipovský
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Smolík
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Mixa
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlasta Chramostová
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Marvan
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tamara Makarová
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Boris Čirkov
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Nina Archipovová
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:12
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lydia Smirnovová
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:13
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Nikolaj Krjučkov
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Sergej Bondarčuk
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kyra Kanajevová
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Boris Andrejev
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michail Gelovani
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Sergej Lukjanov
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alexander Borisov
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ljubov Orlová
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)