K. Novák
Slunce v Lužním lese (Milovice)
No.: 282820Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:30
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Žena s květinami ve vlasech
No.: 282821Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:48
dřevoryt, 34,5 x 23,7 cm, při okrajích mírně pomačkaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Žena s vějířem
No.: 282822Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:47
dřevoryt, 30,8 x 22,8 cm, na několika místech proděravělý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Žena v červeném kimonu
No.: 282823Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:45
dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kimono s volavkami
No.: 282824Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:39
dřevoryt, 35,8 x 24 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
No.: 282825Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:04
suchá jhela, 1989, 49,5 x 32,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Shunga
No.: 282826Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:46
dřevoryt, 18,8 x 21,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
V obýváku
No.: 282827Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:52
suchá jehla, 1973, 25 x 37,7 cm, sign. PD B. Soukup 73, a.t., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Zátiší s jídlem
No.: 282828Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:41
litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
No.: 282829Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:36
Ladislav Vraný
Podzimní park
No.: 282830Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:44
olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
No.: 282831Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:37
Current price: 500 CZK (21 €)