-
Jan Heřman
(1955)
Pieta II.
Položka č.: 217894Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:48
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Milovník Květin - Portrét Marka Ebena
Položka č.: 217895Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:47
uhel, tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Náměsíčná krajina
Položka č.: 217896Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:46
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:31
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pošvic
(1959)
Bez názvu II
Položka č.: 234394Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:27
litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Pražské náměstí se studnou
Položka č.: 235177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37
litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Průšová
(1948)
Červánková
Položka č.: 240830Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28
litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Chavana na École des Beaux-Arts v Muhlhouse ve Francii
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Marešová
(1953)
Pohádková krajina
Položka č.: 242499Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12
litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hlavica
(1885-1952)
Lidové motivy
Položka č.: 243429Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09
tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Wenig
(1885-1939)
Návrh na vitráž
Položka č.: 243464Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:30
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Pohodlíčko
Položka č.: 245628Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Zima
Položka č.: 251004Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:41
litografie, 1982, 19,6 x 14,8 cm, sign. PD Jana Leischnerová 82, 41/140, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Fontána
Položka č.: 255468Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:29
dřevoryt, 13,9 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Maska
Položka č.: 257709Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:11
lept, akvatinta, 1989, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Karpaš 89, 54/100, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Radnice v Brně
Položka č.: 257710Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54
akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Hudební kompozice
Položka č.: 257711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:10
lept, 1979, 16 x 12,2 cm, sign. PD K. Hruška 79, 20/20, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Česání ovoce
Položka č.: 257713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:15
dřevoryt, 11,7 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře
Položka č.: 257717Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08
litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Jan Žižka
Položka č.: 257718Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:14
linoryt, 1937, 17,4 x 13,3 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1938, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Litera faktů
Položka č.: 257719Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:32
lept, 2003, 13,8 x 10 cm, sign. DU Tesař 03, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tři dívky s růžovými rty
Položka č.: 257724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:12
tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Rak
Položka č.: 257725Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:31
dřevoryt, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU P. Sukdolák, přeložený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Janžura
Československo 50 h
Položka č.: 257736Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:10
tuš, tužka, papír, 31,3 x 22,3 cm, sign. PD Janžura, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Pověz mi holátko...
Položka č.: 257739Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:18
knižní litografie, 19 x 14 cm, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Otrubová
(1949)
Hradisko
Položka č.: 257740Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:25
dřevoryt, 1984, 20,2 x 18 cm, sign. PD D. Otrubová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Otrubová
(1949)
Zátiší s motýlem
Položka č.: 257741Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:24
dřevoryt, 1980, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Otrubová 80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona I.
Položka č.: 257748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO