• Vladimír Pechar

    (1931)

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    Položka č.: 239002

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:10

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:12

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:14

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:16

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    Položka č.: 239032

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:18

    dřevoryt, 7 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:20

    dřevoryt, 15,5 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    Položka č.: 239034

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:06

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Biskup

    Položka č.: 239035

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:05

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Chatrč

    Položka č.: 239046

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22

    lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Do školy

    Položka č.: 239052

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24

    tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Kos

    Pásovec

    Položka č.: 239200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:49

    serigrafie, 20 x 18,5 cm, sign. PD M. Kos, 14/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sládek

    Muž s kordem

    Položka č.: 239265

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35

    tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sládek

    Postavy - skica

    Položka č.: 239266

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34

    uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:26

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    Položka č.: 240799

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:31

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    Položka č.: 240814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:16

    soubor poštovních známek a obálek v albu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie k bojovníkovi

    Položka č.: 240981

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:20

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 241770

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:22

    akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava muže

    Položka č.: 241791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:24

    akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Klika

    (1929)

    Zpěv organů

    Položka č.: 242388

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:10

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Práce na polích

    Položka č.: 242396

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:20

    tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    U stolu

    Položka č.: 242398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:19

    tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Děti s kuřátky

    Položka č.: 242399

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:18

    tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V jeskyni

    Položka č.: 242406

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:36

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    Položka č.: 242442

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:38

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:40

    litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook