-
Vladimír Pechar
(1931)
Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)
Položka č.: 239002Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:10
dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Podkova
Položka č.: 239024Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:12
dřevoryt, 3 x 3,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Býk
Položka č.: 239025Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:14
dřevoryt, 3 x 2,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
(1911-1984)
U stolu
Položka č.: 239031Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:16
dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
(1911-1984)
Za vesnicí
Položka č.: 239032Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:18
dřevoryt, 7 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Do války
Položka č.: 239033Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:20
dřevoryt, 15,5 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Děvčata na procházce
Položka č.: 239034Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:06
dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Biskup
Položka č.: 239035Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:05
dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Chatrč
Položka č.: 239046Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22
lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Do školy
Položka č.: 239052Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24
tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Kos
Pásovec
Položka č.: 239200Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:49
serigrafie, 20 x 18,5 cm, sign. PD M. Kos, 14/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Muž s kordem
Položka č.: 239265Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35
tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Postavy - skica
Položka č.: 239266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34
uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)
Položka č.: 240714Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:26
9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Rybníček
Jezero v lese
Položka č.: 240799Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:31
olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kolektiv autorů
Album známek
Položka č.: 240814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:16
soubor poštovních známek a obálek v albu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Studie k bojovníkovi
Položka č.: 240981Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28
litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Studie figur - oboustranná
Položka č.: 240993Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30
atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlava černocha
Položka č.: 241213Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32
litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:20
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:22
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava muže
Položka č.: 241791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:10
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Práce na polích
Položka č.: 242396Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:20
tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stolu
Položka č.: 242398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:19
tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Děti s kuřátky
Položka č.: 242399Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:18
tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V jeskyni
Položka č.: 242406Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34
lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Schneller
My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)
Položka č.: 242441Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:36
tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renno Wolf
(1912-2009)
Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)
Položka č.: 242442Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:38
dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hubert Rüther
(1886-1945)
Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend
Položka č.: 242445Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:40
litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO