• Jan Heřman

    (1955)

    Pieta II.

    Položka č.: 217894

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:48

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Milovník Květin - Portrét Marka Ebena

    Položka č.: 217895

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:47

    uhel, tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Náměsíčná krajina

    Položka č.: 217896

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:46

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Truksová

    (1947)

    Saturnovy hrátky

    Položka č.: 217967

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:31

    litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pošvic

    (1959)

    Bez názvu II

    Položka č.: 234394

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:27

    litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948)

    Pražské náměstí se studnou

    Položka č.: 235177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37

    litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Průšová

    (1948)

    Červánková

    Položka č.: 240830

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Chavana na École des Beaux-Arts v Muhlhouse ve Francii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Marešová

    (1953)

    Pohádková krajina

    Položka č.: 242499

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12

    litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Lidové motivy

    Položka č.: 243429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09

    tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Návrh na vitráž

    Položka č.: 243464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:44

    akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jana Truksová

    (1947)

    Pocta Marii

    Položka č.: 244853

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:30

    litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Hajský

    Pohodlíčko

    Položka č.: 245628

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • R. H. Hickmann

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 247086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03

    kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Zima

    Položka č.: 251004

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:41

    litografie, 1982, 19,6 x 14,8 cm, sign. PD Jana Leischnerová 82, 41/140, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Fontána

    Položka č.: 255468

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:29

    dřevoryt, 13,9 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Maska

    Položka č.: 257709

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:11

    lept, akvatinta, 1989, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Karpaš 89, 54/100, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Radnice v Brně

    Položka č.: 257710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54

    akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška

    (1930)

    Hudební kompozice

    Položka č.: 257711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:10

    lept, 1979, 16 x 12,2 cm, sign. PD K. Hruška 79, 20/20, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 257712

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05

    litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Česání ovoce

    Položka č.: 257713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:15

    dřevoryt, 11,7 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 257717

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08

    litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jan Žižka

    Položka č.: 257718

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:14

    linoryt, 1937, 17,4 x 13,3 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1938, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Litera faktů

    Položka č.: 257719

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:32

    lept, 2003, 13,8 x 10 cm, sign. DU Tesař 03, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři dívky s růžovými rty

    Položka č.: 257724

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:12

    tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Rak

    Položka č.: 257725

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:31

    dřevoryt, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU P. Sukdolák, přeložený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Janžura

    Československo 50 h

    Položka č.: 257736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:10

    tuš, tužka, papír, 31,3 x 22,3 cm, sign. PD Janžura, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Pověz mi holátko...

    Položka č.: 257739

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:18

    knižní litografie, 19 x 14 cm, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Otrubová

    (1949)

    Hradisko

    Položka č.: 257740

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:25

    dřevoryt, 1984, 20,2 x 18 cm, sign. PD D. Otrubová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Otrubová

    (1949)

    Zátiší s motýlem

    Položka č.: 257741

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:24

    dřevoryt, 1980, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Otrubová 80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona I.

    Položka č.: 257748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook