Karel Veržakovský
(1924-1963)
Chalupa
Položka č.: 280786Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:34
olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Jaroslav Vožniak
(1933-2005)
Studie koně
Položka č.: 282543Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:35
lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Kamila Ženatá
Kameny
Položka č.: 281715Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:36
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét dívky
Položka č.: 259686Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:00
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét chlapce
Položka č.: 259685Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:01
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Karel Benetka
Položka č.: 244906Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:02
tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Benetka
Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.
Položka č.: 261072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:03
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
Položka č.: 259697Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:04
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Libor Beránek
Kameničky
Položka č.: 259085Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:05
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Tomáš Bím
Otevřené dveře
Položka č.: 257349Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:06
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
B Česal
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 281212Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:07
olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
U kadeřnice
Položka č.: 277977Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:08
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: Učešte mi to na zítra, prosím..., PD tužkou 58,5%, papír místy ušpiněn, levý dolní a pravý horní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Oldřich Dudek
Vylepšení obličeje
Položka č.: 282551Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:09
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Tak se podívej, tohle je pan Maděra! A takovej ti udělám obličej, jestli si nedáš pokoj s tou tvojí sekretářkou!, lehce zažloutlý papír, v rozích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Dudek
Skákající brambora
Položka č.: 282550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:10
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole tužkou Beze slov, papír u horního okraje pokrčen, pravý dolní roh pokrčen, na levém okraji stopa po zrezavělé sponce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Dudek
Kráčející kluk - tři kresby
Položka č.: 282549Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:11
tuš, papír, 29,8 x 11,4; 29,8 x 14,2 a 29,8 x 16 cm, papír lehce zažloutlý, u horního okraje je papír u všech kreseb mírně pokrčen, u první kresby jsou v horní části rezavé stopy po kancelářské sponce a dole menší šmouhy, u druhé kresby je u spodního okraje šmouha a pokrčený levý roh papíru, třetí k…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Abraham Hadad
(1937)
Le Canapé
Položka č.: 268848Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:12
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Petr Juřena
Kuchař
Položka č.: 262604Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:13
tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Ketzek
(1906-1978)
Eugénii kamarádce 1956
Položka č.: 258316Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:14
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Franz Kline
(1910-1962)
Franz Kline
Položka č.: 273372Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:15
tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Kolektiv autorů
Album známek
Položka č.: 240814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:16
soubor poštovních známek a obálek v albu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neznámý anděl
Položka č.: 278316Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:17
litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Erika Molínová
(1927)
Reflexia
Položka č.: 228889Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:18
kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Musil
Kozoroh
Položka č.: 262305Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Položka č.: 282552Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:20
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Pohled na Vltavu
Položka č.: 280296Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:21
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Lokomotiva
Položka č.: 270428Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:22
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Krajina s rybníkem
Položka č.: 270441Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:23
akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Jiří Pařík
Abstrakce
Položka č.: 245305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Sopka- Mám už takový temperament
Položka č.: 261067Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Pařík
Tvář
Položka č.: 225215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:26
tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)