-
Jaroslav Valečka
(1972)
Pouštění draka
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07
litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
MICL
(1969)
Stará Praha
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02
olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:01
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílé molo
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:59
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Balvany
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:57
litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Červený kouř
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:56
litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:54
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Jezero
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:53
litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Starý a nový sen
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:51
olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:50
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:49
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:46
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:44
giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Karel Jerie
(1977)
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:36
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Závrať
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:35
litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:34
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:33
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:30
litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Dům
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:37
akvarel, papír, 26 x 41,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pražský hrad
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:36
akvarel, pastel, karton, 19 x 29 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha - periferie
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:35
akvarel, tužka, papír, 1957, 30,8 x 43 cm, sign. PD M. Holý?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rybáři na Korinthu
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD M. Holý?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka s levandulemi
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:33
tempera, karton, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji natržený karton(cca 5cm), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tatry
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:32
olej, plátno, 49 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Les
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:31
litografie, 41 x 30 cm, sign. PD , pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:30
linoryt, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Černoška
Položka č.: 712Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:29
linoryt, 33,5 x 24 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO