Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Samuraj
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
dřevořez, 35,8 x 25 cm, rám, místy poškozeno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Dopis
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
dřevořez, 35,5 x 24 cm, rám, místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
David Cheng
Krajina s loděmi, Hong Kong
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej na plátně, 1965, 39,5 x 49,5 cm, sign. PD David Cheng, Hong Kong, 1965, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Konishi Hirosada
(1810-1864)
Nápadník, sluha, gejša s dýmkou
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
dřevořez, 1844, 25 x 18,5, 25 x 18,5, 25,5 x 19 cm, rám, rám trochu otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Toyohara Kunichika
(1935-1910)
Bojovník Kung Fu
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,2 x 23,5 cm, značeno PD, místy na papíru drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1910)
Dva bojovníci
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevořez, 34 x 22,3 cm, rám, místy poškozeno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Zimní orba
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
akvatinta, lept, 1975, 27,1 x 46 cm, sign. PD Čepelák 1975, č. 11/200, nepatrně ušpiněno na jednom místé vlevo pod tiskem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Vánoce
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
tisk, 1948, 92 x 66 cm, zažloutlý a natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
František Tichý
(1896-1961)
Jak mořský kůň...
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tužka, papír, 6,8 x 9,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Akt černovlásky
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
tužka, papír, 29 x 22 cm, monogr. LD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Přemysl Janíček
(1925-2009)
Tahiťanka
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
pastel, papír, 1969, 37 x 27 cm, monogr. LD JA 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Petra Oriešková
(1941-2022)
Hadí muž
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
barevné tuše, papír, 25 x 48 cm, značeno na zadní straně Oriešková, na papíře místy dírky, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Míla Doleželová
(1922-1993)
Mladý cikán
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
tuš, papír, 1954, 33,4 x 22,3 cm, sign. PD Doleželová 54, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající desatero
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, Z cyklu Bible; Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Úzce spolupracoval s uměleckým obchodníkem Ambroisem Vollardem, pro něhož vytvořil litografie na biblická témata a několik dalších děl. Původní lepty začal komponovat již v průběhu …
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Marc Chagall
(1887-1985)
Bible (titulní strana)
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Mikoláš Axmann
Údiv
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
kamenorytina, 2002, 45,3 x 39,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2002, č. 7/15, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
František Burant
(1924-2001)
Žena s drdolem
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
suchá jehla, 1980, 61 x 49,5 cm, sign. PD F.Burant, č. 18/25, potrhané strany papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl v ráji
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Ota Janeček
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 126.000 CZK (5.250 €)
bronz, 1944, v. 58 cm, značeno O. Janeček 44, jeden z předních českých umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl členem SVU Mánes a SČUG Hollar. Svou tvorbou zasáhl nejenom do oblasti malby, ale také plastiky, filmu, užitého…
Aktuální cena: 126.000 CZK (5.250 €)
Pavel Besta
Chyť se kdo můžeš
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
olej, plátno, 2016, 90 x 100 cm, sign. PD Besta 16, Pavel Besta je český akademický malíř, který žije střídavě v Praze a jižních Čechách. Představuje významného zástupce střední generace českých výtvarníků. Ve své tvorbě se zaměřuje na zachycení prolínání živé přírody s neživým světem lidských obydl…
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Pavel Besta
Poslední anděl
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Jiří Načeradský
Biostroje
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
tempera, tuš, papír, 1970, 49 x 65 cm, sign. PD Načeradský 70, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Jiří Načeradský
Muž
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 58 x 40,5 cm, sign. PD Načeradský 88, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem , žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Radim Malát
(1930-1997)
Dvě hlavy
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 142.000 CZK (5.917 €)
akryl, sololit, 1994, 97 x 83 cm, sign. PD Malát 94, rám, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v…
Aktuální cena: 142.000 CZK (5.917 €)
Radim Malát
(1930-1997)
Ptačí dech
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
akryl, sololit, 1996, 100 x 73 cm, sign. PD Malát 96, rám, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom …
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Antonín Michalčík
(1914-1998)
Měsíční noc
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
olej, plátno, 59,5 x 72 cm, sign. PD Michalčík, rám
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Eva Bednářová
(1937-1986)
Snová krajina
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)