Zdeněk Zálešák
Odkaz
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:40
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Zdeněk Zálešák
Černý jezdec (Ofélie)
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:41
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Tereza Zichová
(1992)
Slavnostní příjezd
Položka č.: 854Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:42
litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 64/100
Markéta Zlesáková
(1976)
Strom
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:43
linoryt, papír, 2022, 36 x 35,8 cm, sign. PD M. Zlesáková 2022
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jan Zrzavý
Mešita
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:44
lept, 7,5 x 6 cm, značelo DU JZ, autorský tisk V., podle kresby Jana Zrzavého vyryl Josef Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Zrzavý
Palma
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:45
litografie, 1941, 23,5 x 21 cm, PD monogr. J. Z., rám, obálka k monografii Jan Zrzavý 1906 - 1940, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, několikrát přeložený, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na …
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Karel Souček
(1915-1982)
Don Quijote
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 1974, 50 x 40 cm, sign. PD K. Souček 74, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Václav Kiml
(1928-2001)
Remízek
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1981, 14 x 9,5 cm, sign. PD V. Kiml 81, č. 28/100, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Tajemný zámek
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
litografie, 42,5 x 37 cm, sign. uprostřed Pacovská, A.T, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Vladimír Gažovič
(1939)
Pocta H. Boschovi
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, prof. M. Melchera na AVU ve Vídni
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
František Tichý
(1896-1961)
Kostel a ruce (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
František Tichý
(1896-1961)
Flétna a páteř
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
suchá jehla, 1948, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Tichý 48, rám, frontispis k Majakovského básni "Flétna a páteř", žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
František Tichý
(1896-1961)
Tři kostlivci (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
suchá jehla, 11 x 8 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
František Tichý
(1896-1961)
Pán s deštníkem
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
suchá jehla, 23,8 x 25,5 cm, novotisk, vzadu razítko: z pozůstalosti akad. mal. Františka Tichého, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Vodník
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
litografie, 31,2 x 40,7 cm, poškozeno, odborně restaurováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Běla Čermáková
(1925-1963)
Zátiší s hruškami
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
olej, plátno, 1958, 92 x 72 cm, sign. DU. B. Čermáková 58, rám, vzadu napsáno Běla Čermáková, česká malířka studovala na Vysoké škole pedagogické u prof. M. Salcmana a C. Boudy, dále scénografii na AVU u prof. F. Tröstra. Ve svých krajinných motivech a zátiších se Běla Čermáková odklonila od realis…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Bohumil Kubišta
(1884-1918)
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
linořez, 1918, 23,5 x 15,5 cm, značeno v tisku K., studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy a SVU Mánes
František Kupka
(1871-1957)
Bílé rytmy na černé
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
dřevoryt na japanu, 25 x 40 cm, značeno ve štočku PD Kupka, LD pozůstalostní razítko Kupka, pozdější otisk značený pozůstalostním razítkem, tento dřevoryt je dílem jednoho z nejvýznamnějších českých umělců. Umělce, který je spolu s Robertem Delaunayem a Vasilijem Kandinským, považován za zakladatele…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Oldřich Kulhánek
Temptation
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
It will be much more different to escape
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
Max Ernst
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
barevný lept, 1986, 13,5 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 86, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Piet Mondrian
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
barevný lept, 1986, 14 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 86, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Picasso
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1985, 13,7 x 9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 85, Exlibris Barbara a Werner Daniel, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Antonio Vivaldi
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1989, 13,5 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 89, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
W. A. Mozart Don Giovanni
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1986, 13,8 x 8,9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 86, Exlibris A. Hauswailer 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Hommage a H. Goltzius
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1987, 13,5 x 8,9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, Exlibris Dr. Anna Lerperger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Hommage Brainwashing
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1978, 15,2 x 8,9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 78, Exlibris Dr. Med. Gernot Blum, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Krištof Kintera
(1973)
Pomoc nečekej
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
asambláž, překližka, 2023, 103 x 73 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2023, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je fakt, že za hravostí a vtipem Kint…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Krištof Kintera
(1973)
Florum electricum
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
kresba elektrickým výbojem na desce, 2022, 104 x 73 cm, sign. vzadu Kintera, Z cyklu HIGH VOLTAGE FLOWERS, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je f…