Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Amfora (ex libris J.R.)
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:45
dřevořez, 9,9 x 6,4 cm, sign. DU Jaroslav, levý dolní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, …
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jaroslav Švihla
(1933)
Zámek Hrubý Rohozec
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:46
lept, 2004, 9 x 13,6 cm, sign. PD J. Švihla 04, č. 21/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Švihla
(1933)
Suché skály u Turnova
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:47
suchá jehla, 2004, 8 x 11,3 cm, sign. PD J. Švihla 04, č. 21/50, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Väino Tonisson
(1925-1991)
Učenec
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:48
dřevoryt, 1957, 11,6 x 8,6 cm, sign. PD V. Tonisson, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petr Tučný
(1920-2012)
Pod stromy (ex libris Vladimír Kotek)
Položka č.: 319Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:49
dřevoryt, 10 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Bohuslav Valenta
(1930-2003)
Exlibris
Položka č.: 320Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:50
lept, 1969, 12 x 6,2 cm, sign PD B. Valenta 69, č. 26/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Vlastimil Vinter
(1921-2011)
Žena v závoji (ex libris Vlastimil Vinter 1943)
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:51
litografie, 6,6 x 3,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Isabelle von Mikulicz-Breyer
(1887-1973)
Tulák (ex libris Wilhelm Müller)
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:52
lept, 1935, 11 x 8 cm, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Weiser
(1914-1994)
Rozbouřené moře
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:53
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Weiser
(1914-1994)
Smrtihlav
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:54
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Renno Wolf
(1912-2009)
Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)
Položka č.: 325Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:55
dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
František Záruba
Loď na moři
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:56
litografie, 3,9 x 10,8 cm, sign. PD F. Záruba, č. 16/180, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Otakar Zemina
(1899-1990)
Šašek a smrtka (ex libris dr. Jan Malík)
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:57
dřevoryt, 6,3 x 4,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Žoha
Kohout (ex libris L. Kohout)
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:58
dřevoryt, 6 x 4,1 cm, sign. PD Žoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jaroslav Žoha
Vyšívaný ubrousek (ex libris Věra Bachmanová)
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:59
dřevoryt, 7,1 x 5,1 cm, sign. PD Žoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jaroslav Žoha
Strom (ex libris manželé Šmídovi)
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 21:00
dřevoryt, 10 x 7 cm, sign. PD Žoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Žoha
Sova (ex libris Jan Wenig)
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 21:01
dřevoryt, 7 x 4,9 cm, sign. PD Žoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Předložka
Položka č.: 283336Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:00
lept, 1970, 10,4 x 11 cm, sign. DU Novák 1970, č. 8/11, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Ještěrky
Položka č.: 283346Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:01
litografie, 1971, 14,4 x 15 cm, sign. PD Novák 1971, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Láhev
Položka č.: 283345Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:02
litografie, 11,7 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Psík
Položka č.: 283344Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:03
litografie, 18 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Trakař
Položka č.: 283343Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:04
litografie, 11,8 x 18 cm, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Silák
Položka č.: 283342Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:05
litografie, 1972, 18 x 12,5 cm, sign. DU Novák 72, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Rybáři
Položka č.: 283338Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:06
litografie, 1966, 7,3 x 19 cm, sign. PD Novák 66, č. 31/200, LD autorské slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Nábřeží
Položka č.: 283337Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:07
litografie, 1966, 20 x 11 cm, sign. PD Novák 66, č. 16/200, LD autorské slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Paraplíčka
Položka č.: 283341Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:08
lept, 1981, 10 x 13 cm, sign. PD Novák 81, č. 1/12, LD autorské slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Matka s dcerou
Položka č.: 283339Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:09
lept, akvatinta, 1981, 11 x 9,8 cm, sign. PD Novák 81, č. 2/12, LD autorské slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Pán se švihadlem
Položka č.: 283335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:10
lept, akvatinta, 1972, 10,5 x 21 cm, sign. DU Novák 72, č. 10/13, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Pan Načeradec
Položka č.: 283340Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:11
lept, 1981, 10 x 10,5 cm, sign. PD Novák 81, č. 8/20, LD autorské slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Muž s knírem
Položka č.: 283381Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:12
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)