-
Neznámý autor
Lydia Dranovská
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:22
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Marina Kovalevová
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:23
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Stodola
Položka č.: 121890Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11
tužka, papír, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogramováno PD 21. VIII. 27 K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Fridrichová
(1919-1978)
Harfenistka
Položka č.: 122190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:39
lept, 1943, 16 x 12,2 cm, sign. PD Věra Fridrichová 1943, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 122191Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38
litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Pole
Položka č.: 123546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19
litografie, 23 x 33 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, 3/23, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Černá
(1923)
Jinoch
Položka č.: 139441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:04
tužka, papír, 47,6 x 33,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vokoun
(1893-1972)
Krajina
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55
akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:00
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:02
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Matka
Položka č.: 184369Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:32
tuš, papír, 1974, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 74, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Modlitba
Položka č.: 184370Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:31
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. LD Pitrmann, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
U studny
Položka č.: 184382Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20
lept, 16,2 x 21,8 cm, sign. PD Troup M, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Portrét dívky v šátku
Položka č.: 184481Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:58
litografie, 32 x 21,5 cm, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Růžena Nasková
Položka č.: 189307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:57
dřevoryt, 26 x 23,1 cm, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:04
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 190332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:32
litografie, 1943, 29,6 x 39,7 cm, značeno PD na kameni Alois Pitrmann, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista SV
Sedící ženský akt
Položka č.: 197034Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:17
tužka, papír, 1958, 30 x 43,5 cm, monogr. PD SV 1958, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Lojdová
(1943)
U muziky
Položka č.: 199140Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:52
lept, 24,3 x 32 cm, sign. PD L. Lojdová, 15/30, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Venčení
Položka č.: 200094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:15
tuš, papír, 13,4 x 19,6 cm, sign. PD B. Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:08
tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:10
tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:12
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Horáček
Dívka
Položka č.: 206567Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:02
pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 207684Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:23
linoryt, 19,2 x 40 cm, sign. LD Lukavský, 176/200, při levém horním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:14
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:16
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kroji
Položka č.: 208764Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO