Lydia Dranovská
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:22
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marina Kovalevová
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
J. Thomson
Raffaelle
Položka č.: 246742Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:02
mědirytina, 12 x 9,8 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from a Miniature copy of the original picture in the gallery at Florence, zašlý papír, na spodním okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
Položka č.: 246749Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:04
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Castello D´Albertis
Položka č.: 246795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:06
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Šlechtic
Položka č.: 246846Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:08
kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Karl Moor
Položka č.: 246848Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:10
mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Gefsterl
Položka č.: 246849Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:12
kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
J. Posselwhite
Sir Joshua Reynolds
Položka č.: 246867Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:14
mědirytina, 13 x 10,5 cm, značeno DU Engraved by j. Posselwhite from a Piucture by himself in her Majestys Collection, papír místy mimo tisk zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Dudák
Položka č.: 247049Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:16
litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Panorama Moravskoslezských Beskyd
Položka č.: 249213Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:18
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)
Položka č.: 249214Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:20
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)
Položka č.: 249219Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:22
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Japonské slavnosti (pohled)
Položka č.: 249222Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:24
tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Nova a Vetera
Položka č.: 249237Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:26
dřevoryt, 8,5 x 8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Poutník
Položka č.: 249238Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:28
dřevoryt, 5,7 x 3,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
K. Skála
Na louce
Položka č.: 249251Vyvolávací cena: 420 CZK (18 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:30
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Olga Vyleťalová
Obrazy, kresby, plakáty, Olomouc 91
Položka č.: 249525Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:32
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
František Emler
(1912-1992)
Pohled z okna
Položka č.: 249556Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:34
litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
František Emler
(1912-1992)
Masopust
Položka č.: 249560Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:36
litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
František Emler
(1912-1992)
Chalupy v Německém v zimě
Položka č.: 249561Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Pták
Položka č.: 249583Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:40
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Hugo Theodor Rašín
(1904-?)
Portrét ženy
Položka č.: 250448Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Saska
Položka č.: 250488Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:44
lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Drahotín Šulla
Po koupeli
Položka č.: 250858Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:46
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Žena s vějířem
Položka č.: 250859Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:48
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Na Karlově mostě
Položka č.: 250865Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:50
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
Položka č.: 250889Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:52
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jiří Hampl
Akrobati
Položka č.: 250890Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:54
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jiří Pařík
Dívka s knihou
Položka č.: 251168Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:56
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)