-
Jaroslav Valečka
(1972)
Pouštění draka
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07
litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
MICL
(1969)
Stará Praha
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02
olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:01
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílé molo
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:59
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Balvany
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:57
litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Červený kouř
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:56
litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:54
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Jezero
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:53
litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Starý a nový sen
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:51
olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:50
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:49
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:46
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:44
giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Karel Jerie
(1977)
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:36
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Závrať
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:35
litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:34
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:33
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:30
litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Petr Helbich
(1929)
Stromy u jezera
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:10
fotografický kontakt, 8,2 x 11,4 (17,7 x 23,7) cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Petr Helbich
(1929)
Stromy okolo silnice
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:05
fotografický kontakt, 12,1 x 17,1 (15,4 x 20,9) cm, sign. PD Helbich 03, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Robert Jiran
(1975)
Surfařka
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:03
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/7, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Běžec/Nahý muž
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, dřevotříska, 1979, 52 x 76 cm, sign. PD Načeradský 79, oboustranný obraz, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. K expresivní figurativní …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj útočí
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jíří Slíva
(1947)
Nose in the rose
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Interdog
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 28/80, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Les Grands Boulevards, Paris
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
barevný lept, 1908, 33 x 38 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 174, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO