• Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Kalendář

    No.: 1074

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:52

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Alexander Blok

    (1880-1921)

    Dvanáct - Epos o revoluci

    No.: 1075

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:53

    bibliofilie, podpis překladatele B. Matheusiana na předsádce, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Karásek ze Lvovic

    (1871-1951)

    Lásky absurdné

    No.: 1076

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:54

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Moji přátelé

    No.: 1077

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:55

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ota Janeček

    Kresba, grafika, plastika

    No.: 1078

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:56

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Novoročenka 1972

    No.: 1079

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:57

    serigrafie, sign. dvoubarevná serigrafie V. Fuka, 1971, osobní přání s podpisem Fukových ve formě dopisu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jiří Karásek ze Lvovic

    (1871-1951)

    Ganymedes

    No.: 1080

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:58

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslav Zatloukal

    Veliký návrat

    No.: 1081

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 12:59

    kniha, 21,5x14 cm, podpis Jaroslava Zatloukala, edice Pečeť sv. 1, vydal Klub Kounicových kolejí při Svazu osvobozených polit. vězňů, Brno 1945, brož., 38 s., desky mírně zašlé, vazba rozlepená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Čadík

    (1891-1979)

    O klenotnictví jižního Ruska ve starověku

    No.: 1082

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:00

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Karel Langer

    (1903-1998)

    Jos. Dvořák: Cesta k lidem

    No.: 1083

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:01

    kniha, 20,5x14,5 cm, podpis Jos. Dvořáka a výtvarníka K. Langra, ob. V. Prištic, úprava O. Ondráček, vydala Mladá edice, Bratislava 1934, 28 s., ex. 5/300, desky mírně zažloutlé , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otokar Fischer

    Hořící keř

    No.: 1084

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:02

    kniha, 21,5x15 cm, podpis Otokara Fischera, úprava S. Klír, ed. Aventium, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1926, 59 s., ex. 194/650, okraje desek mírně otřepené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Vladislav

    (1923-2009)

    Milostný hlas

    No.: 1085

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:03

    kniha, 21x15 cm, podpis Jana Vladislava, frontispis Jiří Šindler, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 62 s., brožovaná, desky mírně zašlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Vladislav

    (1923-2009)

    24 sonetů o štěstí a lásce

    No.: 1086

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:04

    kniha, 22x15,5 cm, podpis Jana Vladislava (překl.), ob. K. Štětkař, vydala Slezská literární skupina, Ostrava 1946, 57 s., brožovaná, zažloutlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Bár

    Jaro a dým

    No.: 1087

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:05

    kniha, 21,5x15 cm, podpis s věnováním autora na předsádce, frontispis a úprava Aljo Beran, vydal Čeněk Beran, Olomouc 1935, 51 s., volné listy v obálce, obálka mírně zašlá a na hřbetu vybledlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Jan Pilař: Stesk Orfeův

    No.: 1088

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:06

    kniha, 21,5x15,5 cm, obálka a úprava Jaroslav Šváb, podpis Jana Pilaře, vydal Václav Petr, Praha 1944, 85 s., brožovaná, desky mírně zašlé a zažloutlé , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member …

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Aljo Beran

    František Nechvátal: Slunovrat

    No.: 1089

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:07

    kniha, 21,5x15 cm, sign. dřevoryt ve frontispisu a úprava Aljo Beran, podpis autora v tiráži, přednostní výtisk, 3. sv. sbírky Plamen, vydal Čeněk Beran, Olomouc 1933, ex. 21/400, brož., 85 s., desky zašlé, frontispis v horní části roztřižen, jinak velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrov…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otokar Fischer

    Hlasy

    No.: 1090

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:08

    kniha, 21x15 cm, podpis Otokar Fischer, ed. Aventinum, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1923, ex 263/650, 40 s., brožovaná, okraje desek otřepené a vybledlé , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hiršal

    Studené nebe

    No.: 1091

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:09

    kniha, 21,5x15,5 cm, podpis Josefa Hiršala, il. A. Paderlík, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 80 s., brožovaná, desky ušpiněné a na hřbetu poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Václav Bláha

    Robert Konečný: Tůně

    No.: 1092

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:10

    kniha, 20,5x15,5 cm, podpis, obálka a úprava Václav Bláha, vydal Václav Petr, Praha 1949, poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá a natržená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jeanne DOrge

    (1879-1964)

    Voice in the Circle & Lobos

    No.: 1093

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:11

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vlasta Horská

    (1907-1980)

    Na rozcestí

    No.: 1094

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:12

    kniha, 21,5x15 cm, obálka a kresby Ludmila Jiřincová, podpis a věnování Vlasty Horské v titulu, vydal Kalich, Praha 1944, brož., 60 s., celkově zažloutlá a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Tichý

    Miloš Jirko: A přece!

    No.: 1095

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:13

    kniha, 21,5 x 13,5 cm, podpis a věnování autora Zd. Kalistovi, obálka a frontispic František Tichý, vydalo Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno 1946, 100 s., desky mírně vybledlé a zašlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Gerard de Nerval: Chiméry

    No.: 1096

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:14

    bibliofilie, 14x9 cm, signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hora

    Strom v květu

    No.: 1097

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:15

    kniha, 19,5x13,5 cm, podpis v titulu Jos. Hora ,ob. a titul. kresba V. H. Brunner, ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1920, brož., 65 s., desky zašlé, na hřbetu lehce odřené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otto František Babler

    (1901)

    Ruské apokryfy

    No.: 1098

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:16

    kniha, 18x13,5 cm, podpis překladatele O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, vydaly Hlasy, Olomouc 1931, ex. 37/400, brož., 50 s., desky mírně zašlé, při okrajích lehce otřepené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otto František Babler

    (1901)

    Dětské legendy

    No.: 1099

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:17

    kniha, 19x14 cm, podpis O. F. Babler (překl.) a Ant. Lískovec (typograf), 2 dřevoryty Marie Florianová, ed. Hlasy, vydal O.F. Babler, Olomouc 1936, ex. 61/350, brož., 30 s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Marie Majerová

    (1882-1967)

    Náměstí Republiky

    No.: 1100

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:18

    kniha, podpis M. Majerové na patitulu, ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. dobová vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Liesler

    Kamil Bednář: Hladiny tůní

    No.: 1101

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:19

    kniha, kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal …

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • František Petr

    (1884-1964)

    Z dílen Umělců

    No.: 1102

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:20

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Otto František Babler

    (1901)

    Srbské lidové bajky

    No.: 1103

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 11. 2024 13:21

    bibliofilie, podpis překladatele O.F. Bablera, ilustrace M. Marešová, typo. úprava O. Menhart, Olomouc 1940, Ex. 194/380, 45 s., brož., nerpzřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)