Ruzní autoři
Konvolut 20 grafických listů
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:33
grafické listy, ex libris, PF
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
František Tichý
(1896-1961)
Svatební oznámení Václava Chocholy
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:35
suchá jehla, 7,5 x 7 cm, novotisk z původní desky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Plachetnice
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:36
akvarel, papír, 17,5 x 21 cm, sign. LD L. Ehrlich, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
U moře
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:37
akvarel, papír, 17,5 x 22 cm, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Zřícenina chrámu v Karnaku
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:38
akvarel, papír, 17,5 x 22 cm, sign. PD L. Ehrlich, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Taormina Teatro Grecco
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:39
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Muž
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:40
litografie, 16 x 14 cm, sign. PD Vlach, č. 69/70, studium na Výtvarné škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Vlasáková
Hudba, Ruka
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:41
2x lept, 1972, 12,8 x 10; 13,5 x 6,5 cm, sign. PD E. Vlasáková
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sekání
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:42
lept, 1942, 10 x 13,5 cm, značeno v tisku Pitrmann 1942, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Svážení
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:43
lept, 1942, 8,8 x 15,4 cm, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Setí
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:44
lept, 1942, 9 x 15 cm, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Žně
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:45
lept, 1942, 15 x 9 cm, značeno v tisku Pitrmann 42, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sekání
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:46
lept, 1942, 10 x 13 cm, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Nakládání
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:47
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Orání
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:48
lept, 1942, 11 x 14,2 cm, značeno v tisku Pitrmann 42, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Vláčení
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:49
lept, 1942, 10 x 13 cm, značeno v tisku Pitrmann 42, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zaorávání
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:50
lept, 1942, 8,5 x 15,2 cm, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sekání
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:51
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Mrazovka
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:52
mrazovka, 1995, 11,7 x 10 cm, monogr. DU Č. J. 95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Marie Blabolilová
Pařez
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:58
lept, 1975, 16 x 12,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1975, č. 90/90, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Burant
(1924-2001)
Flétna
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:01
lept, 1999, 12 x 9,5 cm, sign. PD F. Burant 1999, autorský tisk, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Drtikol (podle)
(1883-1961)
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:04
ofset, 30 x 21 cm, příležitostný tisk k výstavě, razítko – grafická sbírka Uměl. Prům. Museum Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Kuklík
Pod hladinou
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:05
akvatinta, 1978, 19 x 18 cm, sign. PD L. Kuklík 78, č. 14/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eva Vlasáková
Zátiší I, Zátiší II
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:06
2x lept, 1979, 15 x 10,5; 9,5 x 9,5 cm, sign. PD E. Vlasáková 79, č. 62/75; a. t.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eva Vlasáková
Konvolut grafiky
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:07
3x lept, vše cca 6,5 x 9 cm, vše sign.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Igor Ševčík
(1951-2003)
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:08
litografie, 1979, 18 x 29 cm, sign. PD Igor Ševčík, a. t.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Petr Hampl
(1975)
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:09
lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Petr Hampl, a. t.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Karel Teissig
(1925-2000)
Ex libris Frant. Jirásko
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:10
serigrafie, 19 x 12,5 cm, sign. DU K.Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Různí autoři
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:11
8x různé grafické techniky, od 7,5 x 5 do 19 x 15 cm
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Různí autoři
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:12
8x různé grafické techniky, od 5,5 x 2,5 do 20 x 10 cm
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)