Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Hugo Theodor Rašín (Internetová aukce )
(1904-?)
Portrét dívky
Položka č.: 278307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:58
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Nahá dívka
Položka č.: 278333Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika (Internetová aukce )
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 278515Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:02
litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal (Internetová aukce )
(1910-1983)
Praha
Položka č.: 279622Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:04
litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal (Internetová aukce )
(1884-1969)
PF 1938 Paulusovi
Položka č.: 280481Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:06
dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Váchala v nákladu…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Souček (Internetová aukce )
(1926-1978)
Ze Severní Koree
Položka č.: 280787Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:08
fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Baker Pyne (Internetová aukce )
(1800-1870)
Windsorský zámek
Položka č.: 280794Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:10
litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hnědými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fabinger (Internetová aukce )
(1899-1942)
Začtený
Položka č.: 282412Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:12
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová (Internetová aukce )
(1925)
Kompozice
Položka č.: 282413Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:14
tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Pra…
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hlaváček (Internetová aukce )
(1874-1898)
Rybník v podhůří
Položka č.: 282414Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:16
tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Novopacký? (Internetová aukce )
(1821-1908)
Hory
Položka č.: 282415Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:18
tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kudělka (Internetová aukce )
(1921-1992)
Tanečnice
Položka č.: 282416Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:20
pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kodeš (Internetová aukce )
(1946)
Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966
Položka č.: 282417Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:22
podpisy na pohlednici, pohlednice s textem a podpisem Jana Kodeše a Jana Kukala z Indie 1966, Jan Kodeš byl jedním z největších tenisových bojovníků sedmdesátých let. Dvakrát za sebou, v letech 1970 a 1971, vyhrál antukové French Open. Nejvíce ho však proslavilo wimbledonské vítězství z roku 1973, …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři (Internetová aukce )
Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře
Položka č.: 282418Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:24
12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Zátopková (Internetová aukce )
(1922-2020)
Podpis Dany Zátopkové a dalších
Položka č.: 282419Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:26
12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáčka, J. Suka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jákl (Internetová aukce )
Mariánské lázně
Položka č.: 282420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:28
olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vrátný? (Internetová aukce )
Krajina
Položka č.: 282421Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:30
olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Nedomanský (Internetová aukce )
(1944)
Fotografie s autogramem
Položka č.: 282422Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:32
fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Navrátilová (Internetová aukce )
(1956)
Pohlednice s podpisem
Položka č.: 282423Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:34
pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Štrba (Internetová aukce )
(1958)
Mimozemšťan
Položka č.: 282424Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:36
lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Baker Pyne (Internetová aukce )
(1800-1870)
Nový most ve Windsoru
Položka č.: 282425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:38
litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kotík (Internetová aukce )
(1916-2002)
Sedící žena
Položka č.: 282426Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:40
lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Marie Nováková (Internetová aukce )
(1939)
Růže s motýlem
Položka č.: 282427Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová (Internetová aukce )
(1930-2014)
Hlava
Položka č.: 282428Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová (Internetová aukce )
(1964)
Vlajka
Položka č.: 282429Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:46
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová (Internetová aukce )
(1964)
Přelet
Položka č.: 282430Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:48
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš (Internetová aukce )
(1951)
Bez názvu
Položka č.: 282431Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:50
litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Jurík (Internetová aukce )
(1948-1993)
Penzion svět III.
Položka č.: 282432Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:52
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hluboš (Internetová aukce )
Zasněžená Praha
Položka č.: 282433Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:54
lept, 1926, 27,7 x 22 cm, sign. PD , Josef Hluboš patřil mezi české grafiky, který se věnoval především pražským vedutám, které prováděl velmi precizně., levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec (Internetová aukce )
(1899-1987)
Kachny na rybníce
Položka č.: 282434Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:56
litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO