Václav Fiala
Hřbitov
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:58
litografie, 16 x 17,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 84/100, rámu chybí zadní deska
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Černý
Žižka
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:57
pastel, 30 x 22 cm, sign. PD Černý VII.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Corvín
(1931-2004)
Položka č.: 957Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:56
lept, 12 x 15 cm, sign. PD Corvin J., autorský tisk, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Blanka Adensamová
Koně
Položka č.: 954Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:53
lept, suchá jehla, 1984, 24,2 x 19,5 cm, sign. PD Adensamová Blanka 84, č. 8/13
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Tomáš Švéda
Položka č.: 949Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:48
lept, suchá jehla, 1978, 15,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Švéda 78, č. 52/60, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Stanislav Vajce, Václav Hraba
Diptych
Položka č.: 946Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:45
1x dřevoryt, 1x lept, 70. léta, 11 x 20; 10 x 10 cm, vše sign.
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Václav Schwarz
(1908-1988)
Model k soše
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:44
kombinovaná technika, akvarel, papír, 15 x 9 cm, sign. PD J V Schwarz, žák prof. B. Kafky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Saska
U stolu, Kapři
Položka č.: 943Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42
2x lept, 15 x 13; 10 x 7,5 cm, sign. PD J. Saska, č. 87/100; 35/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Těžba
Položka č.: 942Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:41
lept, 18 x 26 cm, sign. PD Nováčková, č. 4/35
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Čtvrtá chyba
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:40
lept, 1982, 19,5 x 26 cm, sign. PD Nováčková 82, č. 2/20
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Jindřich Modráček
Položka č.: 939Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:38
litografie, 22 x 35,5 cm, sign. PD Modráček, č. 25/100
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Mika
Loutka
Položka č.: 938Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:37
lept, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Mika
Nohy nahoru, Lahev
Položka č.: 936Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:35
2x lept, 12,5 x 9,5; 7 x 5 cm, sign. PD Jiří Mika 80, č. 3/20; č. 29/30, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
TGM, Květina
Položka č.: 933Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:32
2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 1996
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:24
akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. Karel Chaba 1996, soukromé studium
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina I, Krajina II
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:21
2 x litografie, 14 x 19,5; 14 x 19, 5 cm, sign. PD Miloslav Holý, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ladislav Hojný
Rébus
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:20
linoryt, 1982, 32 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 39/90, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Emilie Tomanová
(1933-1944)
F. Villon
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:18
lept, 29 x 14 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 18/20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Brabec
Náměstí
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:17
akvarel, tuš, papír, 1924, 18 x 25 cm, sign. LD Jan Brabec 1924, rám
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Havran
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:14
suchá jehla, 29,5 x 14 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 11/20, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Šafář
Franz Kafka
Položka č.: 913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:12
lept, 23 x 14,5 cm, sign. PD K. Šafář, rám, č. 1/150
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Josef Saska
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miloslav Jágr
(1927-1997)
2x ilustrace k Červené Karkulce
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:09
tuš, kombinovaná technika, papír, 9 x 14; 9 x 6,5 cm
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zátiší na stole
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:07
lept, 1983, 29 x 23,5 cm, sign. PD Nováčková 83, č. 4/10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Renata Mužíková
(1973)
Kavárna
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Tunis
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:05
litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 63/80, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun I, Klaun II
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:00
2 x litografie, 1978, 13,5 x 13; 13 x 12 cm, sign. PD Beneš 78, č. 47/200, č. 17/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun, Ptáček
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:59
2 x litografie, 1975, 1974, 14 x 12, 17 x 10 cm, sign. PD Karel Beneš 75, sign. PD Karel Beneš 74, a. t., č. 30/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postavy
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:58
litografie, 1979, 35,5 x 24,5 cm, sign. DU K. Vysušil 79, č. 74/75, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)