Karel Chaba
(1925-2009)
PF 91
Položka č.: 1008Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:47
dřevoryt, 1990, 13,5 x 19,5 cm, sign. Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 93
Položka č.: 1007Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:46
dřevoryt, 1992, 15 x 10 cm, sign. LD Chaba, sign. v textu Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Hladík
Městečko
Položka č.: 1005Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:44
linoryt, 1962, 16 x 9,5 cm, sign. PD Hladík 62, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zdena Heritesová
(1896-1975)
Pražský hrad
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:43
litografie, 33 x 21,5 cm, sign. PD Z Heritesová
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Kostelík, Týn
Položka č.: 1003Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:42
2 x litografie, 12 x 8; 13 x 18 cm, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Roman Havlík
Položka č.: 1002Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:41
lept, akvatinta, 1980, 39 x 29,5 cm, sign. PN Havlík 80, č. 24/90
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 1001Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:40
suchá jehla, 11 x 5,5 cm, sign. DU A. Fuchs, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Ivan Dobroruka
(1934-2001)
3x Ex libris
Položka č.: 1000Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:39
3x lept, 1967, vše cca 13 x 6 cm, sign. vše Ivan D.
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Altman
Válení nudlí
Položka č.: 999Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:38
dřevořez, 1981, 27,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Altman 81
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Altman
Kompozice I, II, III
Položka č.: 997Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:36
3x dřevoryt, 14 x 9 cm, sign. PD Altman
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Bazilika sv. Jiří
Položka č.: 995Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:34
ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 195/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
Podzim
Položka č.: 994Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:33
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, č. 50/120
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Janíčková
Strom
Položka č.: 993Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:32
suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 90/150
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Emílie Tomanová
(1933-1994)
Královna
Položka č.: 992Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:31
lept, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 3/100, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Chlapeček
Položka č.: 991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:30
sítotisk, 14 x 19,5 cm, sign. PN Vilma Vrbová, č. 172/200
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vratislav Ševčík
V baru
Položka č.: 988Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:27
litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 5/16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Libuše Stratilová
(1933)
Romeo a Julie
Položka č.: 985Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:24
litografie, 1980, 27,5 x 15,5 cm, sign. PD L. Stratilová 80, č. 69/80, dole věnování Dr. Hrdinovi, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Eva Sendlerová
(1939)
Skály
Položka č.: 982Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:21
suchá jehla, 13 x 17 cm, sign. PD Sendlerová 88, č. 52/60, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Saska
Kapr
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:20
lept, 15 x 12 cm, sign. DU Josef Saska, č. 54/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Saska
PF 1998
Položka č.: 980Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:19
lept, 1997, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Josef Saska, č. 56/200, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
Motýl, PF 1974
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:17
2x litografie, 1974, 11 x 16,5; 21,5 x 10,5 cm, sign. PD z. Oberthorová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Petr Novotný
2 x Pour Feliciter
Položka č.: 977Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:16
2 x suchá jehla, 1986, 13,5 x 9; 12 x 7 cm, sign. PD P. Novotný 86, sign. DU P. Novotný 1986, č. 1/70, -
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Novák
Vojáci
Položka č.: 976Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:15
tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Novák
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 974Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:13
olej, sololit, 42,5 x 56 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Stavení
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:11
suchá jehla, 17 x 14,5 cm, rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
Cesty krajinou
Položka č.: 967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:09
2x lept, 6,5 x 13; 6 x 9 cm, sign. PD Z. Kabátová-Táborská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 877 CZK (37 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Břetislav Jüngling
(1921-1980)
Figura
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:05
litografie, 1970, 20 x 13 cm, sign. LD Jüngling 70, autorský tisk, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 82
Položka č.: 964Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:03
suchá jehla, 1981, 11,5 x 8 cm, sign. DU Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
3x Ex libris
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:00
3x lept, 1974, 7,5 x 10,5; 10 x 7,5; 7,5 x 5,5 cm, vše sign. DU Houra 74, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Flejšar
(1922-2010)
Notový zápis
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:59
litografie, 23 x 12 cm, sign. PD Flejšar, a. t.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu