• Andrea Forsterová

    (1958)

    Kočka

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, pastel, olej, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. vzadu Forsterová 2024, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    (1988)

    Stříbrný les

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Dobro skrze bolest

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2013, 59,7 x 49,6 cm, sign. vzadu J. Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Nové zdroje

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Křivánková

    (1972)

    Fragmenty

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Surfařka

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/7, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Černoška

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/3, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Zamilovaný pár

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/4, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Dvojice

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Žena, Muž

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Postavy

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Hlava

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Těžká myšlenka, Svatební košile

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Zalévat?

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Apokalyptická kobylka

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, papír, 1982, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Klápště 82, č. 9/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Abstrakce

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, papír, 1967, 32 x 23 cm, sign. PD J. Klápště 1967, č. 4/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Havran

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, papír, 1994, 14,5 x 12 cm, sign. PD Klápště 94, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Palma

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Přístav

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    ocelorytina, 9,5 x 16,4 cm, rám, obálka, podpis J. Zrzavý a J. Herčík, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké be…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Vánoce

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 56/200, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy,…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Maska

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 8/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Venkovský výjev

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    ručně kolorovaná litografie, 53,5 x 45 cm, sign. LD Vodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    O. Březina: Ruce

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 20,3 x 15 cm, PD značeno ve štočku JVáchal, rám, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Keller

    (1568-1634)

    Abriss der Statt Pilsen

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědirytina, 27 x 31,5 cm, otisk původní mědirytiny, papír ohmataný, v půlce přehnutý, na pár místech natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Plán Jihlavy 1647

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědirytina, 26,7 x 34,3 cm, otisk původní mědirytiny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Speed

    (1552-1629)

    Mapa Čech

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědiryt, kolorovaný, 1626, 43 x 52,5 cm, rám, papír místy pokrčený a natržený

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joris Hoefnagel

    (1542-1600)

    Znojmo

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědiryt, kolorovaný, 31 x 41,5 cm, rám, podle Jorise Hoefnagela vyril Franz Hogenberg

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonio Tempesta

    (1555-1630)

    Nero na koni

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědirytina, 30 x 22,7 cm, podlepeno čtvrtkou, otisk původní mědirytiny, papír zašlý, lehce zažloutlý a pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook