• Daniel Niklaus Chodowiecki

    (1726-1801)

    Nakládání galeony

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědirytina, 9 x 22,5 cm, značeno LD D. Chodowieski del. a PD Schleuen, Daniel Nikolaus Chodowiecki byl významný německo-polský malíř, grafik a ilustrátor polského původu. Narodil se v Gdaňsku (tehdy Danzig), v rodině s francouzskými hugenotskými kořeny. Nejvíce se proslavil svými mědirytinami a lept…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Večer (Z cyklu Čtyř denních dob)

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědiryt, 1738, 48 x 37 cm, rám, neodborně restaurováno, okraje utržené, papír místy pokrčený

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Paul Rubens

    (1577-1640)

    Obětování Izáka

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    mědiryt, 1614 ?, 38,5 x 30 cm, značeno v desce Petro Paulo Rubens pincit, rám, místy neodborně restaurováno (několik trhlin v papíru, papír místy pokrčený)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albrecht Altdorfer

    (1480-1538)

    Triumfální průvod císaře Maxmiliána I

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 40 x 37,5 cm, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Smutný klaun

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarel, běloba, 17,6 x 11,6 cm, sign. PD Jan Bauch, papír na okrajích mírně odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ptačí žena II

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kolorovaný lept, 15 x 6,5 cm, sign. PD Jan Bauch, místy zašpiněný papír mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ptačí žena I

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 15 x 6,5 cm, sign. PD Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ilustrace k básni Fragment na rozloučenou (originální podpis Jaroslava Seiferta)

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevný lept, 17,5 x 5,3 cm, sign. DU Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Krasojezdkyně

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 10,6 x 6,3 cm, sign. PD Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Srpen

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Květen

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Polní kytice

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Holčička s mašlí

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 125, str. 155. Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 120, str. 153. Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Schumacher

    (1912-1999)

    Kompozice

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    sítotisk, 73 x 59 cm, sign. PD Schumacher

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Dix

    (1891-1969)

    Střet v zákopech

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 23,7 x 17,3 cm, sign. PD Dix, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Kompozice

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 49 x 29 cm, sign. PD Herbert Bessel, e.a.

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Opice

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 29,2 x 29,2 cm, sign. PD Petr Nikl 1997, rám, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka s hokejistou (Berlín 1965)

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1965, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Sezóna (Ahrenshoop 1961)

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1961, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Řeka

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1966, 30 x 24 cm, sign. PD a vzadu Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Roháče

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Tatranský vodopád

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Loďky na Váhu

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dívka

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tono Stano

    (1960)

    Akt

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Hommage a Valerie

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-1977)

    Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské kostely - Malá Strana

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    6x litografie, 43 x 29 cm, jednotlivé listy signovámy, 29,5 x 20,5, šest litografií Vojtěcha Kubašty (29,5 x 20,5) s textem Františka Lazeckého, vydáno pro členy a příznivce Lidové akademie, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních o…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook