• Dagmar Dolejšová

    Koruna stromu

    Položka č.: 257791

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:02

    lept, 1974, 10,5 x 15 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Dolejšová

    Spící muž

    Položka č.: 257788

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:03

    měkký kryt, 1974, 8,7 x 16,1 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zrcadlení měsíce

    Položka č.: 257819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04

    litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 257712

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05

    litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Jaroslav Hutka

    Položka č.: 257830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06

    linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Kompozice

    Položka č.: 257820

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07

    litografie, 22,1 x 17,9 cm, sign. PD Milan Entler, 48/80, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 257717

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:08

    litografie, 1992, 24,5 x 20 cm, sign. DU Hořánek 92, PD pod věnováním účastníkům valného shromáždění Spolku českých bibliofilů podepsán jeho předseda František Dvořák, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Hralová - Třešková

    (1956)

    Portrét ženy

    Položka č.: 257795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09

    lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška

    (1930)

    Hudební kompozice

    Položka č.: 257711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:10

    lept, 1979, 16 x 12,2 cm, sign. PD K. Hruška 79, 20/20, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Maska

    Položka č.: 257709

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:11

    lept, akvatinta, 1989, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Karpaš 89, 54/100, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Marešová

    (1953)

    Pohádková krajina

    Položka č.: 242499

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12

    litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Západ Slunce v horách

    Položka č.: 269284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:13

    dřevoryt, 26 x 19 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 64/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jan Žižka

    Položka č.: 257718

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:14

    linoryt, 1937, 17,4 x 13,3 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1938, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Česání ovoce

    Položka č.: 257713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:15

    dřevoryt, 11,7 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Švanda dudák

    Položka č.: 257882

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:16

    litografie, akvarel, papír, 15,3 x 22,5 cm, sign. DU A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Navrátil

    (1946)

    V pohybu

    Položka č.: 257807

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:17

    lept, 11 x 21,8 cm, sign. PD Navrátil 1985, autorský tisk, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pověz mi holátko...

    Položka č.: 257739

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:18

    knižní litografie, 19 x 14 cm, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přicházející

    Položka č.: 257849

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19

    linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žehnající

    Položka č.: 257848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20

    linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Narození

    Položka č.: 257847

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21

    linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Večeře v Emauzích

    Položka č.: 257846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22

    linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Boj a pád

    Položka č.: 257845

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23

    lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Otrubová

    (1949)

    Zátiší s motýlem

    Položka č.: 257741

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:24

    dřevoryt, 1980, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Otrubová 80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Otrubová

    (1949)

    Hradisko

    Položka č.: 257740

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:25

    dřevoryt, 1984, 20,2 x 18 cm, sign. PD D. Otrubová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Pavlová

    (1940)

    Město v šálku - fialová

    Položka č.: 257855

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:26

    lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Pavlová

    (1940)

    Město v šálku - modrá

    Položka č.: 257854

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:27

    lept, 1981, 26,1 x 18,4 cm, sign. PD Ivana Pavlová 81, 17/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Průšová

    (1948)

    Červánková

    Položka č.: 240830

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Chavana na École des Beaux-Arts v Muhlhouse ve Francii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Fontána

    Položka č.: 255468

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:29

    dřevoryt, 13,9 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Dívka s čtyřlístkem

    Položka č.: 257769

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:30

    linoryt, 1982, 13,5 x 8,3 cm, sign. PD L. Rusek 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Rak

    Položka č.: 257725

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:31

    dřevoryt, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU P. Sukdolák, přeložený papír, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook