• Zuzana Dvorská Šípová

    Motorka

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:27

    litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. PD Zuzana DvorskáŠípová , č. 47/60

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Oldřich Jelínek

    K.F.M.Benz

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:28

    litografie, 1979, 42 x 28,3 cm, sign. DU O.Jelínek 79

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jan Saudek

    120km v hodině

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:29

    litografie, 2022, 37,5 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 23/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Slíva

    Bio velo

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:30

    litografie, 13 x 15,2 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 43/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Tomáš Bím

    Balón nad řekou

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:31

    litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím XXII, č. 84/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)

  • Jiří Slíva

    Kafkabriolet

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:32

    litografie, 2020, 24 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T. VII/XXX, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Svět podle M. V.

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:33

    barevná litografie, 2024, 55 x 80 cm, sign. DU MVelíšek 2024 , č. 50/61

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jiří Šalamoun

    Fík v červeném autě

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:34

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, č. 85/200

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jiří Slíva

    Kobylkabriolet

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:35

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Jiří Slíva

    Grappamobil

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:36

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:37

    litografie, 26 x 40 cm, č. 80/100

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balón

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:38

    litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mona Motor

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:39

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Petr Ptáček

    Hydroplanem

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:40

  • Michal Matzenauer

    Vozíček

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:41

    olej, plátno, 2013, 100 x 80 cm, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

  • Ivan Kováčik

    A special world bicycle

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:42

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Ivan Kováčik

    A Special Shooting Bike

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:43

    litografie, papír, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 1/28

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Ivan Kováčik

    Mercedes-Benz Island

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:44

    kombinovaná technika, papír, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2002, č. 97/100

  • Tomáš Bím

    Maringotka

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:45

    litografie, 1976, 22 x 12 cm, sign. DU Tomáš Bím 76, č. 9/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Kamil Lhoták

    Americký automobil

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:46

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Kamil Lhoták

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:47

  • Petr Ptáček

    Nádraží

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:48

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Oldřich Jelínek

    Z dějin kola

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:49

    litografie, 1972, 32,3 x 48,7 cm, sign. DU O. Jelínek 78, A.T.

  • Kamil Lhoták

    Velociped (PF1979, Dr. F. Dvořák)

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:50

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 87, rám

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:51

  • Kamil Lhoták

    PF 76 - Staré auto, Vzducholoď

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:52

    litografie, 1975, 10 x 13 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • MICL

    (1969)

    Jak jezdí andělé

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:53

    olej, plátno, 2018, 45,5 x 60,5 cm, sign. PD Micl 18, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

  • Jiří Načeradský

    Motorka

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:54

    suchá jehla, 1975, 48 x 39,5 cm, sign. PD Načeradský 75, rám, č. 1/2, Jiří Načeradský se proslavil především jako mimořádně nadaný kreslíř a malíř. Vysoké úrovně však dosáhlo i jeho grafické dílo, kde své práce v technice suché jehly nebo leptu tiskl sám a v nízkých nákladech. V tomto případě jde o …

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:55

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:56

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)