• Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10

    olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:14

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:16

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • I. Hájek

    Ze zahrady

    Položka č.: 206235

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:18

    olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:20

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:24

    olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 207010

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:26

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Skořepová

    (1954)

    Krajina

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:28

    akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 207966

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:30

    akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:32

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Krajina

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:34

    olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:36

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:38

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:40

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:42

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:44

    suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 219793

    Vyvolávací cena: 675 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:46

    pastel, karton, 1986, 19 x 29 cm, sign. PD A. Vernerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 675 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Kukla

    Zimní krajina

    Položka č.: 220209

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:48

    kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:50

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:52

    olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:54

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:56

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 760 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:58

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 760 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:00

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černý

    Krajina

    Položka č.: 232519

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:02

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:04

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:06

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:08

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook