-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Hommage a Picasoo
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
ofset, 62,5 x 24 cm, sign. PD J. Kolář, rám, č. 27/90, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK
-
Antoni Clavé
(1913-2005)
Bez názvu
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
carborudnum lept, 76 x 56 cm, sign. DU Clavé, rám, e. a. 1/4
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 38 000 - 44 000 CZK
-
Antoni Clavé
(1913-2005)
Bez názvu
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
carborudnum lept, 76 x 57 cm, sign. PD Clavé, rám, č. 70/75
Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 24 000 - 28 000 CZK
-
René Magritte
(1898-1967)
Hlava s buřinkou (Bez názvu)
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
lept, papír, 1966, 19 x 14,5 cm, sign. PD Magritte, rám, č. 137/150, René Magritte byl proslulý belgický surrealistický malíř. Je známý díky svým záhadným a znepokojivým obrazům, které v divákovi vyvolávají otázky o vnímání a realitě ve vztahu k zobrazovanému. Narodil se v Lessines v Belgii a po stu…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 33 000 - 40 000 CZK
-
Paul Cézanne
(1839-1906)
Portrét malíře Armanda Guillaumina s oběšeným mužem
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
lept, na ručním papíře, 1873, 15 x 11,5 cm, U zrodu tohoto grafického listu stál Dr. Paul Gachet, lékař, amatérský malíř a přítel mladých pařížských výtvarníků. V roce 1872 se odstěhoval z Paříže na venkov, aby svou ženu trpící tuberkulózou. Gachetův dům v Auvers-sur-Oise následně navštěvovala řada …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Ležící akt
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
tužka, pastel, papír, 1990, 52 x 60 cm, sign. PD L. Kuklík 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Studie aktu
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
tužka, pastel, papír, 1993, 55,5 x 37 cm, sign. PD L. Kuklík 1993, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Žena - krajina
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
lept, 1989, 45,5 x 88,8 cm, sign. DU L. Kuklík 1989, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Příběhy z nemocnice
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
tužka, pastel, papír, 1982, 50 x 62 cm, sign. LD L. Kuklík 1982, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Příběhy z nemocnice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
tužka, pastel, karton, 1981, 62 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Bouquet
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín prošel pražskou Akademií výtvarných umění, kde se z počátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru profesora Milana Knížáka. V posledních let…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Oldřich Tichý
(1959)
Hlava na hlavě
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
olej, plátno, 50 x 45 cm, sign. PD Tichý 2003, napínaí rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti u J. Blažka a J. Gajdoše, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen skupiny Most a SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Lovci
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
olej, sololit, 1990, 39 x 50,5 cm, sign. LD O.Jelínek, rám, Oldřich Jelínek je kreslířem, ilustrátorem, malířem a grafikem, jenž je znám zejména svou spoluprací s řadou časopisů jako Pionýr, Ohníček, ABC, Sedmička, Čtyřlístek, Dikobraz ad. Jeho dílo zahrnuje malebná vyobrazení jazzu, tance či nejrůz…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK
-
Bedřich Budil
(1943)
Terárium
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
olej, plátno, 1985, 140 x 116 cm, sign. PN BUDIL 85, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinací…
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
-
Bedřich Budil
(1943)
Autoportrét
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
olej, plátno, 1988, 89 x 120 cm, sign. LD, rám, autorem popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice II.
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
lité laky, sololit, 112 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice I.
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
lité laky, plátno, 1989, 110 x 95,5 cm, sign. DU Vincent Venera 1989, rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na kláveso…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK
-
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Slza
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
akvarel, kresba, papír, 57 x 39 cm, sign. DU V. Bláha, Václav Bláha starší je u nás známý zejména jako knižní grafik. Věnoval se typografii, ilustraci a malbě. V letech 1945 až 1946 studoval grafickou speciálku Officina Pragensis pod vedením profesora Jaroslava Švába, později se stal studentem na UM…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 16 000 CZK
-
Otto Placht
(1962)
Démon v tanci
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
akryl, plátno, 2001, 150 x 120 cm, sign. vzadu Otto Placht , Otto Placht se narodil v Čechách roku 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa roku 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho ma…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 150 000 - 170 000 CZK
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Upoutaný Prométheus
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Pole s hlídacím domkem
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
lept, kombinovaná technika, 47 x 33,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 2/10, Grafika Pavla Sukdoláka je abstraktní kompozicí plnou symbolických tvarů a geometrických prvků, kde dominuje kontrast mezi zemskými a nebeskými motivy. Útvary v centru obrazu, evokují strukturu krajinu, zatímco barvy, jako j…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 8 000 CZK
-
Tomáš Bím
(1946)
Červená pramice
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, Tomáš Bím je český malíř, grafik, ilustrátor a člen SČVU Hollar. Vyučil se tiskařem na Odborném polygrafickém učilišti a v roce 1983 získal stipendium Kunstverein Osnabrück. Absolvoval studijní pobyty v Anglii, Francii, Německu či USA.…
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Lustr
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2007, 43 x 29 cm, sign. PD Špaňhel, č. 31/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Růže
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2003, 46 x 30,5 cm, sign. PD Špaňhel, č. 58/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Chrám
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2004, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Špaňhel, č. 38/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 CZK
-
Marko Čermák
(1940)
Vánoce Rychlých šípů
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Marko Čermák
(1940)
Širokko
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 89/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Marko Čermák
(1940)
Jan Tleskač
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 42/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Marko Čermák
(1940)
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 23/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Marko Čermák
(1940)
Rychlé šípy
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 95/100, Marko Čermák je český kreslíř a hudebník. Jeho komiksy se objevovaly v časopisech ABC, nebo Kometa. Nejznámější je však zejména díky svým ilustracím pro komiks Rychlé šípy od Jaroslava Foglara. Skupina pěti kamarádů, kteří jsou hlav…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK