Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Olivová ratolest

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:06

    linoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 57/60, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    Pod křídly

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:08

    lept, 18 x 11,5 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Komárek

    Svíce

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:09

    lept, 18,5 x 9,8 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s lebkou, Klec

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:10

    1x litografie, 1x lept, 1968, 12,5 x 17,5; 17 x 10,5 cm, sign. V Komárek 68, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Vladimír Komárek

    Objetí, Lampa

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:11

    1x lept, 1x dřevoryt, 15 x 11; 14,5 x 9,5 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Komárek

    Na kraji temného lesa

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:29

    suchá jehla, 15 x 11 cm, sign. PD V Komárek, č. 58/60, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)