Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:04
tempera, voskové tužky, papír, arabská guma, 1993, 70,5 x 89 cm, sign. DU I. Ouhel 93, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:05
pastel, akvarel, papír, 1998, 91 x 62 cm, sign. DU I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Hnízdo
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:41
olej, akvarel, papír, 1998, 58,5 x 42 cm, sign. LD I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:42
kvaš, ruční papír, 1996, 59 x 41,5 cm, sign. DU I. Ouhel 96, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)