Aleš Lamr
(1943-2024)
Odvalený kámen
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:19
litografie, 1994, 65 x 48 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 16/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Getsemanská zahrada
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:20
litografie, 1991, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 8/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Houpačka
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:21
litografie, 1995, 69 x 53,5 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 17/70, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
... I učinil hvězdy...
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:22
litografie, 1991, 69,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 18/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dva až tři
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 10:23
litografie, 1995, 69,5 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 16/55, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar